Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie trzask lewackich odbytów gdyby na jakiejś grupie fb napisać taki post?: "cześć dziewczyny. Nienawidzę żymian i mokebe, wkur$#@ja mnie. To jest moja opinia i mam do niej prawo, bo nie robię tym nikomu krzywdy. Każdy może określić jaki ma stosunek do kogoś. Gdzie podróżować żeby mieć gwarancję, że się na nich nie natknę?".

Tymczasem lewaczki o dzieciach:

#dzieci #logikarozowychpaskow #lewackalogika #mowanienawisci #bekazlewactwa
WielkiNos - Wyobrażacie sobie trzask lewackich odbytów gdyby na jakiejś grupie fb nap...

źródło: temp_file4383764647980266526

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jest to mechanizm zwrotny, bo wkręciły sobie że w XXI w. ktoś je zmusza do zostawania matkami, nie potrafią ułożyć w głowie że są wolne i reaguja agresja w stronę najbardziej bezbronnego.
  • Odpowiedz
Nigdy nie zrozumiem dlaczego niektóre kobiety się tak szczycą mową nienawiści w stosunku do dzieci.


@WielkiNos: Niektórzy ludzie ogólnie sie szczycą nienawiścią. Czy to do dzieci, kobiet, facetów, Polski, górali, piesków i kotków.
Czemu o tym piszą? Bo mogą.
Kiedyś to był wstyd, dziś można nazbierać atencji za swoje spitolenie, frustracje, brak empatii, szacunku i za generalizowanie.
Postawa umiarkowana i rozsądna, jest jak nigdy piętnowana z każdej strony.
Socjopaci to lubią.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: To przecież co innego, ja też nie chce dzieci i nienawidze moich nienarodzonych dzieci więc ich nie produkuje. żymianie i mokebe istnieją i mają uczucia
  • Odpowiedz
@bigos555: żeby nie mieć. A poza pltym nagabywanie przez babcię i ciocię pytaniami, kiedy dzieci to nie jest prodzieciowa propaganda, tylko zwykłe wścibstwo
  • Odpowiedz
prodzieciowa propaganda, tylko zwykłe wścibstwo


@moll: To nie jest żadne wścibstwo. To jest właśnie presja społeczna. Ciągle jest ona przeważająca ze strony osób prodzieciatych. Raczej nie zdąża się , aby osoba bardzo chciała dziecko, ale nie decyduje się na nie, bo boi się presji społecznej. Jest odwrotnie.
  • Odpowiedz