Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie - bo od szukania samochodu w Polsce można zwariować (°°

#tldr ;
Masz 30tyś. zł, raz w tygodniu robisz 300km a raz na 2 miesiące 700km, jaki samochód wybierasz?

Szukam samochodu na trasy, ale nie mogę się na nic zdecydować - mam za to parę typów.
Spodobał mi się 407 z HDi, poza tym Volvo wydaje się równie ciekawą opcją

Nie poszukuje luksusu, prym ma niezawodność i przestrzeń, z tego powodu szukam Diesla w kombi.
Proszę was o opinie/polecenia, jakieś ciekawe uwagi czy propozycje ( ͡º ͜ʖ͡º)


#samochody #motoryzacja #peugeot #volvo
Comboman - Mireczki, pomóżcie - bo od szukania samochodu w Polsce można zwariować (╯°...

źródło: peugeot_407_sw_2_0_hdi_sport_auto_large_49235

Pobierz
  • 232
@1paluch: Prius chyba ma bagażnik za mały, ale można złożyć siedzenia. Spalanie na trasie lpg właściwie nie jest wcale tak wysokie. No i wyciszenie..
@Comboman: insignia 2.0 cdti. jak przy kazdym innym aucie - jak nie trafisz na jakis mega zajechany egzemplarz to bedziesz zadowolony. czesci serwisowe tanie i latwo dostepne. ewentualnie mniejsza - astra z dieslem.
@Comboman jak chcesz niezawodność i przestrzeń to kup jakiegoś wolnossacego benzyniaka z lpg w kombi i masz spokój, ewentualne naprawy po taniości a nie wtryski, dwumasy, dpfy
@Comboman a tak na serio to powiem Ci, że W211 z tym motorem to genialny samochód a airmatica nie co się mocno bać tylko trochę - ceny części nie są już tak wysokie jak kiedyś a komfort jazdy jest wart tych pieniędzy. I silnik, rzędowa szóstka - nie do #!$%@? a spali niewiele więcej jak jakiś debilny passat, kałdi czy bmw dla młodych wieśniakòw z samochodòwki
@bebennizarlak: przejrzalam olxy na szybko i coś sensownego jednak do tego budżetu się znajdzie, nawet 2.0 d, choć chyba osobiście wolałabym nieco słabsze 1.6 z uwagi na to, że ta jednostka jest zdecydowanie tańsza w naprawach.