Wpis z mikrobloga

Mireczki, pomóżcie - bo od szukania samochodu w Polsce można zwariować (°°

#tldr ;
Masz 30tyś. zł, raz w tygodniu robisz 300km a raz na 2 miesiące 700km, jaki samochód wybierasz?

Szukam samochodu na trasy, ale nie mogę się na nic zdecydować - mam za to parę typów.
Spodobał mi się 407 z HDi, poza tym Volvo wydaje się równie ciekawą opcją

Nie poszukuje luksusu, prym ma niezawodność i przestrzeń, z tego powodu szukam Diesla w kombi.
Proszę was o opinie/polecenia, jakieś ciekawe uwagi czy propozycje ( ͡º ͜ʖ͡º)


#samochody #motoryzacja #peugeot #volvo
Comboman - Mireczki, pomóżcie - bo od szukania samochodu w Polsce można zwariować (╯°...

źródło: peugeot_407_sw_2_0_hdi_sport_auto_large_49235

Pobierz
  • 232
  • 2
@daeun prawda, na zabawkę jeszcze przyjdzie czas, teraz natomiast chce się rozeznać, z jakimi problemami będę w stanie się pogodzić, może być generyczny, byle by przeżył rok i nie miewał poważnych usterek - 2masa to jeszcze nic strasznego
@Comboman: W takim budzecie to bym szukal czegos z "dobrym opisem" a jaki model/marka, to juz jedna ryba-liczy sie stan techniczny samochodu. Ja ostatnio zonie za 25k na dojazdy do pracy kupilem cx-7 2.3t. Ustawilem filtr 1 wl salon pl, pelen serwis i wyskoczyl 70 km od domu. Wzialem ze soba mechanika, sprawdzil na kanale, byla tylko delikatnie zgnita z tylu i wrocilem. Zapowiada sie ze kolejne lata przejezdzi bez zadnych