Wpis z mikrobloga

Plany noworoczne:
-dalej ćwiczyć aby schudnąć najprawdopodobniej mam insulinooporość bo brzuch wielki. Gdy będzie cieplej powrót na siłownię.
-dalej uczyć się angielskiego aby uczyć się z niego innych języków oraz programowania w następnym roku.
-nauczyć się tabliczki mnożenia i innych podstaw matematyki oraz z języka polskiego składni zdań, znaków interpunkcyjnych.
-zmiana pracy to akurat już od stycznia bo udało mi się zrobić badania przed świętami na nowe stanowisko. Chociaż na obecnym miałem całkiem luz ale jakbym chciał wchodzić w to głębiej to totalnie bez przyszłości, a same nauczenie się tego zawodu graniczyło z cudem bo nie potrafię samodzielnie coś tworzyć z totalnego niczego.
-kiedyś udało mi się stworzyć mix suplementów który prowadził do znacznej poprawy mojej produktywności oraz zmniejszał moje ADD(ADHD), dysleksję oraz problemy z widzeniem przestrzennym i z intowertka byłem bardzo ekstrawertyczny. Będę próbował to powtórzyć przynajmniej kilka razy w roku przez dłużej niż kilka dni jak było to w tym roku.
-ograniczenie aplikacji typu Messenger/randkowe zazwyczaj odpad społeczny i brak jakikolwiek dłuższych perspektyw na znajomości.
-zmniejszyć długi aby w 2025 odkładać na AGD/komputer i samochód.
-może gdzieś wyjadę na wakacje bo kończę 30 lat a od kilku lat nigdzie nie byłem.

#postanowienianoworoczne
  • 5
@TakiSobieLoginWykopowy: większość ciała mam chudą w miarę a tłuszcz odkłada się w brzuchu. Zauważyłem że głównie po zjedzeniu śmieciowego jedzenia bo czyste mogę jeść w dużych ilościach a waga stoi. Wyglądam jakbym był w bardzo zaawansowanej ciąży xd
@Daniell236:

kiedyś udało mi się stworzyć mix suplementów który prowadził do znacznej poprawy mojej produktywności oraz zmniejszał moje ADD(ADHD), dysleksję oraz problemy z widzeniem przestrzennym i z intowertka byłem bardzo ekstrawertyczny.


Coooo? XD
@rekinwpaski: kurde moje życie to w skrócie totalny brak energii no i człowiek a to weźmie patrzy pomoże na drugi dzień kurde to nic nie daje. I tak mniej więcej doszedłem do tego aby realnie całkiem dobrze funkcjonować obserwując tylko swój organizm. A wszystko właśnie zainspirował mi ten mix który udało mi się stworzyć przez przypadek. Tylko cała magia tego polega na jego losowości w jego działaniu a na samym początku