Wpis z mikrobloga

Moja #wykopaka dotarła już wczoraj przed południem i cały dzień w pracy myślałam kiedy w końcu ją odbiorę ()
Przy otwarciu postępowałam zgodnie z listem.
W mojej tegorocznej pace (formuła lite) znalazły się:
- świąteczne cieplutkie skarpety z wełny alpaki, prezent baaaardzo trafiony bo jestem zmarzluchem, i teraz na pewno się przydadzą,
- płyta Kwiatu Jabłoni, znam i lubię :) choć żadnej płyty nie mam i nigdy nie przesłuchałam, na pewno umili mi codzienne dojazdy do pracy,
- lokalne słodkości które już prawie zniknęły, dobrze, że szybko zrobiłam fotę,
No i mojemu Bombelkowi też się poszczęściło, dostał skarpetki fitujące do moich oraz super puzzle które wczoraj już układaliśmy chyba z 10 razy.
Prezent bardzo trafiony, wielkie podziękowania dla mojego Mikołaja Pana @hdeck !
#pokapake
ulazula - Moja #wykopaka dotarła już wczoraj przed południem i cały dzień w pracy myś...

źródło: temp_file5871370024230165708

Pobierz
  • 29
@ulazula Bardzo fajna paczka

Za każdym razem jak widzę na tagu cudzą roszczeniową postawę to się bardzo dziwię, bo większość osób raczej ma nastawienie "dam", a nie "daj". Nawet jakbym dostała paczkę totalnie nie trafiającą w mój gust to i tak bym podziękowała i pochwaliła, bo w tej zabawie chodzi o to żeby było miło po prostu, a i kultura zwykła, ludzka raczej wiąże się z taką postawą. Nadawcy Ulizuli może być
@Perkotka ale o co ci chodzi, jak jej się podoba no to fajnie, tu tez nie chodzi o kwoty bo każdy robi za tyle ile chce minimum lub więcej, tylko właśnie o to postaranie, ty je widzisz na tu prawie nie ¯_(ツ)_/¯ naszczescie każdy ma inny gust i finalnie zadowolona ma być odbiorca, ja też dostałam średnia paczkę kiedyś i nie robiłam żadnego przypalu tylko grzecznie podziękowałam, bo niestety, ale no po
@TrisssMerigold: szczerze z takim podejściem to dziw, że zweryfikowali kogoś pozytywnie. Właśnie temu bałem się brać udział pierwszy raz w wykopace, bo tu nie chodzi o robienie prezentów za 300 ponad i oczekiwanie tyle samego. Tu chodzi o miły gest i nawet w przypadku OP widać, że nadawca się postarał i spersonalizował prezent (a nie musiał).


@Ka4az: Dokładnie o to w tej zabawie chodzi!!! (
@TrisssMerigold: W kwestii paczek lepiej jest nie wyrażać swojego zdania, jeśli nie jest ono pozytywne, bo od razu wszyscy Cię zaatakują xD I zawsze rozwala mnie argument, że tu chodzi o miły gest - no w formule lite akurat tak, ale ogólnie w tej zabawie podobało mi się zawsze to, że prezenty mają być spersonalizowane. A ja np. kiedyś dostałam zestaw kosmetyków, bo nadawca akurat pracował przy ich produkcji, i jeszcze