Wpis z mikrobloga

Moja #wykopaka dotarła już wczoraj przed południem i cały dzień w pracy myślałam kiedy w końcu ją odbiorę ()
Przy otwarciu postępowałam zgodnie z listem.
W mojej tegorocznej pace (formuła lite) znalazły się:
- świąteczne cieplutkie skarpety z wełny alpaki, prezent baaaardzo trafiony bo jestem zmarzluchem, i teraz na pewno się przydadzą,
- płyta Kwiatu Jabłoni, znam i lubię :) choć żadnej płyty nie mam i nigdy nie przesłuchałam, na pewno umili mi codzienne dojazdy do pracy,
- lokalne słodkości które już prawie zniknęły, dobrze, że szybko zrobiłam fotę,
No i mojemu Bombelkowi też się poszczęściło, dostał skarpetki fitujące do moich oraz super puzzle które wczoraj już układaliśmy chyba z 10 razy.
Prezent bardzo trafiony, wielkie podziękowania dla mojego Mikołaja Pana @hdeck !
#pokapake
Pobierz ulazula - Moja #wykopaka dotarła już wczoraj przed południem i cały dzień w pracy myś...
źródło: temp_file5871370024230165708
  • 29
a jak dla mnie to wy szukacie dramy, dla mnie skarpety w kazdym prezencie ever sa zapychaczem


@TrisssMerigold: szczerze to na drugi raz pomyśl czy każda opinia musi zostać wypowiedziana.
Jako wolontariusz brałem kilka razy udział w loterii fantowej na festynach. Zastanawiający był wpływ rodziców na odbiór nagrody przez dzieci - dziecko dostawało jakąś zabaweczkę, a wtedy część rodziców:
a) cieszyła się z dzieckiem "o ja cie, ale uroczy pluszowy piesek!
@ulazula cieszę się, że "dla Ciebie" się podoba i smakuje :) mam nadzieję, że w te podlaskie mrozy stópki trochę mniej zmarzną.

Sczególnie sie cieszę, że z muzyką trafiłem jednak w gust i że ręcznie robione cukierki Ci smakują, bo nie każdemu siadają.

Życzę wszystkiego dobrego w te święta, ciepłej i rodzinnej atmosfery i żeby nowy rok był lepszy od poprzedniego.
@TrisssMerigold ja Tobie również życzę wszystkiego dobrego na święta. Musisz być duszą towarzystwa :)

@Perkotka @Ka4az @moll @Sofie dzięki za miłe słowo. Jeśli @ulazula jest zadowolona, to jedyna rzecz, która mnie interesuje.

@choochoomotherfucker liczę na to, że paka personalizowana do opisu jednak była. Nie mówię, że sam ręcznie cukierki zwijałem ale jednak trochę myśli i zachodu na tę paczkę poszło.