Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień, kolejna "ciekawa" rozmowa na tinderze
Tym razem zapytałem tinderowke "czym zajmuje się na co dzień?",a w odpowiedzi otrzymałem wiadomość, że "to jedno z tych pytań które nie powinno się zadawać kobiecie na początku znajomości"...

Czym dluzej tam siedzę, tym bardziej uświadamiam sobie w jakim piekle jesteśmy na rynku matrymonialnym .
To jest koszmar, odechciewa się żyć

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill
  • 40
  • Odpowiedz
@Maxior99 a nie możesz wzruszyć ramionami i zaakceptować fakt, że dla niej to pytanie na starcie jest dyskwalifikujące i nie chce od tego zaczynać? To jest taka udręka ?
  • Odpowiedz
"to jedno z tych pytań które nie powinno się zadawać kobiecie na początku znajomości"

@Maxior99: ale wiesz, że jesli sie okaze ze ona ma jakas #!$%@? robote i ty zaraz opiszesz swoja robote programista20k w 10 zdaniach to wjej odczuciu bedziesz sie wywyzszal i przechwalal?
laska za pewne ma nudne zycie i tak jak subopi mowia zabawiaj mnie, najlepiej to tak z 3 zarty sytuacyjne w 1szej wiadomosci xd
  • Odpowiedz
  • 4
@razdwatrzy55: nie wiem, nic mnie tak nie dołuje a jednocześnie bawi niż kolejne rozmowy na tinderze - ciągle wysiłki na nieszablonowe, intrygujące wiadomości by księżniczka nie zghostowala...
Może młodsi ludzie, którzy nie pamiętają jak to wyglądało kilka lat temu to jakoś lepiej tolerują, nie wiem ,ale dla mnie to jest groteska
  • Odpowiedz
Czym dluzej tam siedzę, tym bardziej uświadamiam sobie w jakim piekle jesteśmy na rynku matrymonialnym .

To jest koszmar, odechciewa się żyć


@Maxior99: sam sobie to robisz
  • Odpowiedz