Wpis z mikrobloga

Kolejny dzień, kolejna "ciekawa" rozmowa na tinderze
Tym razem zapytałem tinderowke "czym zajmuje się na co dzień?",a w odpowiedzi otrzymałem wiadomość, że "to jedno z tych pytań które nie powinno się zadawać kobiecie na początku znajomości"...

Czym dluzej tam siedzę, tym bardziej uświadamiam sobie w jakim piekle jesteśmy na rynku matrymonialnym .
To jest koszmar, odechciewa się żyć

#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #depresja #blackpill #redpill
  • 40
  • Odpowiedz
@sameowoce: pytanie "kim jesteś" czy inaczej "jaka jest twoja profesja" to chyba najbardziej podstawowe pytanie zaraz obok imienia. Profesja czyli to czym zajmuje się człowiek jest tym co go definiuje. To chyba ważne czy rozmawiamy z lekarką, sędzią, żoną czy #!$%@?ą. Jakie wg ciebie jest ważniejsze pytanie? Jaki jest twój ulubiony kolor?
  • Odpowiedz
@Maxior99: a powiedziała chociaż, jakie pytania można zadawać na początku znajomości kobiecie w XXI wieku? Bo wszystko wskazuje na to, że waga nie, bo to obraźliwe, typ pracy nie, bo nie wypada, zarobki pewnie nie, mimo że w drugą stronę jakoś to pytanie jest już odpowiednie... Ja serio nie wiem, o co chodzi z tym podejściem. Rejestruje się taka w aplikacji, której celem jest poznawanie ludzi i nie chce rozmawiać, bo
  • Odpowiedz
dla niej to pytanie na starcie jest dyskwalifikujące


@sameowoce: to niech napisze od razu w opisie o czym mozna, a o czym nie mozna z nia rozmawiac, skoro #!$%@? ma takie problemy xD Wydaje mi sie, ze pytanie o codzienne zajecie/a jest chyba dosc istotne w kontekscie poznawania sie.
  • Odpowiedz
"to jedno z tych pytań które nie powinno się zadawać kobiecie na początku znajomości"


@Maxior99: ile ważysz i jaki masz przebieg ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wzruszyć ramionami i zaakceptować fakt


@sameowoce: szkoda na to czasu.
Wcześniej miało się 1 i się facet starał, teraz usuwa parę i szuka dalej.
Niepotrzebne jakieś fikołki.
  • Odpowiedz
nie, jak się masz?


@sameowoce: xD
- hej, jak się masz
- ok
- jak masz na imię?
- Asia
- Czym się zajumujesz na codzień?
- o ty #!$%@?, to jedno z tych pytań które nie powinno się zadawać kobiecie na początku znajomości

no i pogadane...

tymczasem, ciemnoskóry Senegalczyk
- hi babe, you look beautiful
- hihi
- wanna have sex?
- i like your confidence
  • Odpowiedz
a nie możesz wzruszyć ramionami i zaakceptować fakt, że dla niej to pytanie na starcie jest dyskwalifikujące i nie chce od tego zaczynać? To jest taka udręka ?


@sameowoce: a nie możesz wzruszyć ramionami i zaakceptować fakt, że dla niego ta odpowiedź na starcie jest dyskwalifikująca i nie chce od tego zaczynać? To jest taka udręka ?
  • Odpowiedz
@Maxior99: To jakie pytanie zadaje się w takim razie na początku relacji? Chyba trochę istotne jest czy rozmawiasz z prawnikiem, sprzątaczką czy kasjerką z Lidla.
  • Odpowiedz
No jak się nie wie o czym gadać i zaczyna gadkę od nudnej roboty to od razu chce się wić romantyczne gniazdko


@sameowoce: tak #!$%@? bo pewnie sama jesteś nikim. Siedzisz całe dnie w internecie. Nie masz zawodu i takie pytanie z góry cię określa jako pasożyta.
  • Odpowiedz