Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#praca #pracbaza #l4 #psychiatra

Jestem zmęczony psychicznie. Od ponad 10 lat #!$%@?, daje z siebie wszystko, jestem na każde zawołanie, a jestem #!$%@? bez mydła. Tak, dużo w tym mojej winy bo się daję, i zawsze mi się wydaje że ktoś to doceni a tu taki #!$%@?. Po prawie 5 latach pracy w jednej firmie zostałem potraktowany jak śmieć, więc podjąłem decyzje o odejściu. Ale zanim to zrobię chcę iść na l4 i ciągnąć je przez te 180 dni a potem jebnąć januszowi wypowiedzenie. Także moje pytanie brzmi gdzie lepiej uderzyć, do psychiatry na depresje czy do ortopedy i brać na kręgosłup czy coś



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: grap32
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: eh ten magiczny kręgosłup i 180 dni zwolnienia xD, psychiatra też ot tak wypisuje 180 dni bo powiesz że ci smutno i masz depresję - współczuję sytuacji ale takiego zwolnienia "od kopa" nie da żaden lekarz bez diagnozy etc.
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim psychiatra najlepszy IMO. Ponadto nie powinieneś mieć nawet problemów z jakimkolwiek wyjazdem podczas zwolnienia, bo w tym wypadku zaleceniami psychiatry może być właśnie taka m.in. forma "leczenia".
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ale to tak nie działa, ok psychiatra wypisze ci miesiąc bez problemu raczej ale potem każe ci przy tym zrobić szereg badań etc to samo kręgosłup, nikt potem nie będzie w ciemno przedłużał ci zwolnienia xD a jak będziesz zmieniał lekarzy aby dostać se l4 to szybko się tym zainteresuje zus bo od 31 dnia zwolnienia to on za to płaci.
  • Odpowiedz
eh ten magiczny kręgosłup i 180 dni zwolnienia xD, psychiatra też ot tak wypisuje 180 dni bo powiesz że ci smutno i masz depresję - współczuję sytuacji ale takiego zwolnienia "od kopa" nie da żaden lekarz bez diagnozy etc.


@nairoht: dają po 4 tygodnie od strzała i można przedłużać do pół roku, dość popularny sposób na pożegnanie z kołchozem.
  • Odpowiedz
@nairoht: a jakie badania mu psychiatra może zalecić? Bierze do tego online wizytę, płaci 200 za 10min, mówi że leki słabo działają, albo że coś tam poprawy jest ale lipa dalej. Nic nie łyka ofc i jazda. Z mojego doświadczenia to psychiatra byle przypisać dropsy i następny, ale L4 nie brałem. Może wtedy inaczej ..
  • Odpowiedz
@Cachorro:

ale to tak nie działa, ok psychiatra wypisze ci miesiąc bez problemu raczej ale potem każe ci przy tym zrobić szereg badań


@nairoht: jakie badania miałby zlecic psychiatra? ortopeda to rozumiem

znajomy miał podobną sytuacje, jakieś dramy z #!$%@? kierownikiem, poszedł do psychatry, prywatnie ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°)powiedział wprost że chce l4 i chce ciągnąc przez tyle ile się da
babeczka mu wypisywała jakies
  • Odpowiedz