Wpis z mikrobloga

#bieganie
Pytanie jak w ankiecie. Czy w trakcie biegania pozdrawiacie innych biegaczy?

W trakcie wycieczek górskich jest taki zwyczaj, że napotkanym osobom mówi się zwyczajnie cześć, pomimo że zazwyczaj się ich nie zna. Czy biegacze mają podobnie?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdrawiam z zimowego #bytom ????
JacekBTM - #bieganie 
Pytanie jak w ankiecie. Czy w trakcie biegania pozdrawiacie inn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • 5
@JacekBTM ja pozdrawiam, ale podobnie jak Mirek wyżej napisał nie każdy #!$%@?. Ale to dla mnie podobnie jak z grzecznościowym "dzień dobry" wchodząc do sklepu i "do widzenia" nie każdy tak mówi. Ale ja mam to w nosie, bo chcę być życzliwy dla innych.
  • Odpowiedz
@JacekBTM: Większość #!$%@?, a jak nie ma odzewu to bluzgam ich po cichu. Biegnąc przy obwodnicy często kierowcy ciężarówek dają znak klaksonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JacekBTM pozdrawiam ale zauważyłem że w sezonie jak więcej osób biega to mniej #!$%@?. Teraz jak niedzielni biegacze schowali się w domach to większość #!$%@? lub macha pierwsza.
  • Odpowiedz
@JacekBTM: zależy jaki ruch, rzadziej na popularnych trasach w koło parku, gdzie machałoby się bez przerwy, natomiast przy małym ruchu raczej machają.
  • Odpowiedz
@JacekBTM: macham, mówię cześć.. Większość odpowiada, są nawet tacy co wyciągają rękę żeby przybić piątkę. Ale część udaje że nie widzi.
  • Odpowiedz