Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde mirasy przypał jakieś infekcji dróg moczowych dostałem. Piecze jak sikam i teraz widzę że jak ścianę główkę to wychodzi taka kremowa wydzielina, no i śmierdzi strasznie pod napletem.
Co mam robić bo mnie nie stać na antybiotyki w chwilę obecną żeby iść do rodzinnego po receptę. Już piję dużo wody żeby to wyszczac.
Uważajcie na siebie na #tinder
#seks #zwiazki #zdrowie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
@mirko_anonim swędzi żołądź? Jak tak clotrimazol w maści z apteki bez recepty. Umyj fujarę, włącznie z GLOWKA, porządnie wysusz!!! I posmaruj maścią. Najlepiej luźne bokserki lub spodenki i bez gaci chodz po domu. Powodzenia. Jak za 2-3 dni nie bedzie poprawy to do lekarza
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ile kosztują antybiotyki? 20 zł? Obstawiam chlamydię po takich objawach, które opisałeś. Bakterie trzeba jak najszybciej zlikwidować, aby nie zarazić innych. Jeśli piecze, to na pewno pęcherz oraz cewka moczowa zaatakowana
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Chyba wsadzałeś penisa tam gdzie nie powinieneś. Teraz jest takie #!$%@? i puszczalstwo w Polsce, że na prawdę trzeba uważac. Najlepiej przed współżyciem oboje pójść i zrobić sobie testy - darmowe to jest.
  • Odpowiedz