Wpis z mikrobloga

@BeatboxRocker no i prawidłowo czemu chłop ma być ważniejszy od własnego dziecka? chłop raz jest raz go ni ma a dziecko jest z tobą na zawsze o ile właśnie nie stawiasz chłopa nad dziecko
  • Odpowiedz
  • 212
nie zawsze biologiczny ojciec chce własne dziecko wychowywać


@naksu: Czyli kobieta dała d... bez sprawdzenia czy facet będzie chciał wychowywać dziecko.
To bardzo dojrzałe z jej strony...
  • Odpowiedz
"jestem kobietą niezależną" i chwilę później "...kogoś kto w końcu pokażę mi, że mogę na niego liczyć"


@Przyjaciel_Rodziny: No i co w tym sprzecznego? Teraz jest niezależna, ale chce się od kogoś uzależnić. W ogóle jedną z podstawowych zalet związku jest to, że część obowiązków można podzielić.
  • Odpowiedz
@Przyjaciel_Rodziny mogły być, mogło ich nie być, ludzie to nie sa proste istoty - a już na pewno nie każdy potrafi związki analizować chłodno pod kątem strat i korzyści

Przejechać sie można na osobach ktorym bezgranicznie sie ufa, a o najbliższych nie wspominając
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: mały tutorial jak czytać kobiety, bo to nie jest tak jak u chłopów:

"jestem kobietą niezależną" - nie interesują mnie ugody, dogadywanie się, czy szukanie złotego środka - ma być po mojemu

"...kogoś kto w końcu pokażę mi, że mogę na niego liczyć" - moje potrzeby są na pierwszym miejscu, ty masz zadbać o zasoby
  • Odpowiedz
@naksu: dlatego jesli koles bierze samotna matke tylko pokazuje, ze jest simpem beciakiem, co nie potrafi normalnej dziewczyny poderwac
  • Odpowiedz