Wpis z mikrobloga

  • 0
Co się ma stać niby?


@OpowiedzMiCos: w sumie... Przez te kilka miesięcy paliwko, jeśli nie jest mieszkanką, przecież się nie powinno zepsuć, ale może wciągać wodę z powietrza? Nie wiem, stąd moje pytanie.
@Ranger: jeśli zostawisz pusty może zacząć korodować od wilgoci w powietrzu. Z drugiej strony zawarty w paliwie bioetanol jest higroskopijny i może po dłuższym czasie zacząć się osadzać na dnie tym samym powodując ryzyko korozji. Nie wiem na ile działają stabilizatory paliwa, idealnie byłoby zalać paliwem bez dodatku etanolu, gdzie takie dostać? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Steven_Hyde: ha ha ha hi hi hi ho ho ho. :) Zimówki do suva stały na stojaku od wiosny (same opony) i wulkanizator miał problem wyważyć koło bo opona była odkształcona. Wiadomo mówimy o samych oponach a nie nabitych kołach ale stojak napewno nie zaszkodzi.
  • 0
pamietaj zeby postawic na stojakach bo opony sie kwadratowe zrobio


@Steven_Hyde: a to opon i tak się nie zmienia na wiosnę, bo stare już mają zniszczoną gumę i i tak się nie "kleją"?
ha ha ha hi hi hi ho ho ho. :) Zimówki do suva stały na stojaku od wiosny (same opony) i wulkanizator miał problem wyważyć koło bo opona była odkształcona. Wiadomo mówimy o samych oponach a nie nabitych kołach ale stojak napewno nie zaszkodzi.


@negtner: xD no prawie mnie przekonales. gdyby tylko jedno z drugim miało cokolwiek wspólnego.
@Ranger: po pierwsze czy masz bak, stalowy, aluminiowy z tworzywa, a może ocynkowany?
Jak stalowy to można zalać do pełna, najwyżej będziesz stratny benzol, a jak masz inny niż stalowy to bez znaczenia, ogólnie z tą korozja baku to śmiech na sali, ludziom się w głowach polasowalo od tych mądrości internetowych, jak bak złapie lekki nalot po zimie to też mu nic nie będzie, już bez przesady, masz Motocykle WSK. MZ
zalej do pelna ZEBY BAK NIE KORODOWAL. ale po zimie wylej do kibla BO PALIWO SIE ZEPSUJE I ZAPCHA GAZNIKI I WTRYSKI ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i pamietaj zeby postawic na stojakach bo opony sie kwadratowe zrobio. olej zmien na koniec sezonu bo juz zakwaszony, ale po zimie tez wymien bo juz zjelczaly. dziekuje ze moglem pomoc.


@Steven_Hyde: zapomniałeś dodać że powietrze na zimowe w oponach