Wpis z mikrobloga

Mam jakiś kupon na allegro w kategorii zdrowie do wykorzystania, więc może ktoś poleci mi jakąś witaminę D i np. magnez od jednego sprzedawcy. Ew. coś jeszcze. Ogólnie to od 6 tyg jestem przykuty do łóżka i walczę z rwą kulszową lub czymś podobnym (czekam na wyniki rezonansu) i kiepsko się czuje, słaby apetyt, senność, skurcze. Zero ruchu, zero słońca, wiec czymś bym się wspomógł. Biorę sporo leków (przeciwzapalne, w tym sterydy, przeciwbólowe, zwiotczające/rozluźniające, osłonowe, itp.). Co polecicie? Z aptecznych witamin/minerałów mam tylko kompleks witamin B (Neurovit) i potas (Kalipoz).
#zdrowie #suplementy #witaminy #witaminad3 #medycyna #lekarz #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
@Vadzior: Tylko zazmaczę, że same spore dawki witaminy D działają przeciwzapalnie. Ładowanie w siebie całej reszty paskudztwa jest bez sensu.
  • Odpowiedz
  • 0
@KollA No to super, akurat się wspomogę. Jeszcze nie wiem co mi jest, czy to stan zapalny, czy tylko coś się w kręgosłupie przestawiło i mi naciska na nerw kulszowy. Leki niewiele pomogły póki co.
  • Odpowiedz
  • 0
@KollA: spoko, nie znam się, po prostu mnie poskładało tak, że do kibla nie mogłem chodzić, a byłem osobą zdrową i sprawną, bez chorowania, bieganie 5-6x w tyg od wielu lat, dieta też ok.
Więc brałem te diklofenaki, tabsy i zastrzyki, potem inne leki aż po sterydy, syntetyczne hormony jak dexametazony i tramadol, jest może 5% lepiej, do kibla udaje mi się dojść. Fizjoterapia nie pomogła. Mam też cały czas spuchnięty
  • Odpowiedz