Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Elon może być dla przegrywa wzorem do naśladowania? Pomijając kontrowersje na temat startu jaki miał. Bardziej chodzi mi o pracę, produktywność, działanie, ogarnianie tematu, kreatywność, zaangażowanie, itd.
Nie ukrywam, że imponuje mi ten gość, a przynajmniej postać na jaką się kreuję. Sam jestem typem, który potrzebuje motywacji, ciąglę odkładam wszystko na później i większość rzeczy które chciałbym zrobić pozostaje w mojej głowie i nic z tym nie robię.

#przegryw #elonmusk #rozwoj #rozwojosobisty #nauka #prokrastynacja #dzialanie #produktywnosc #motywacja #spacex #tesla



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy Elon może być dla przegrywa wzorem do naś...

źródło: 621a74f4e1f3b140611abba7_Elon%20Musk%20-%20cover

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
Jego starzy są właścicielami kopalni szmaragdów w RPA.Rzeczywiście oskarek jest idealnym wzorem.


@EntuzjastaOCD: xD Ile on tych pieniedzy dostał od rodziców? W zachodniej Europie przeciętny dzieciak dostaje podobne pieniądze i co im z tego wychodzi? Wiadomo, dla totalnych przegrywów to żaden wzór. Z pustego i Salomon nie naleje.
  • Odpowiedz
xD Ile on tych pieniedzy dostał od rodziców?


@GokuMK: no ile? Jego ojciec, którego nienawidzi jest na jego utrzymaniu.

Przegryw muszą sobie racjonalizować że nie można nic osiągnąć samodzielnie. Wszystkim majątki spadły z nieba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ponad 60% miliarderów samodzielnie doszło do swoich majątków...
  • Odpowiedz