Wpis z mikrobloga

#dieta #zdrowie #silownia #dietetyka #jedzenie

Zna ktoś jakiegoś dobrego dietetyka? Potrzebuję kogoś kto mi rozpisze jadłospis ale nie byle jak , wszystkie śniadanio-kolacje i obiady muszę mieć tyle samo kalorii pode mnie, w sumie około 40 tych przepisów abym mógł sobie nimi dowolnie rotować no i dochodzą takie rzeczy jak nietolerancja nabiału ale to już do omówienia szczegółowego jak ktoś się znajdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@Catmmando: abym mógł wybierać posiłki według tego na co w danej chwili mam ochotę a nie na co mi kalorie pozwalają, z kalkulatorem nie mam czasu stać żeby to liczyć a jak wszystko będzie mieć tyle samo kalorii to wybieram co chce bez patrzenia na kaloryke
  • Odpowiedz
@Tony47: no to przecież takich tych dietetyków trenerów jakichs on-line co rozpisują diety i tego całęgo biznesu to mnóstwo jest, ale jak chcesz to przelej mi 500zł to też Ci rozpiszę o ile nie zawinę się z hajsem i szukaj wiatru w polu
z fartem
  • Odpowiedz
  • 2
@Hissis: hahaha no jak ktoś się tym na poważnie zajmuje to raczej ma jakąś swoją stronkę czy coś takiego a nie poprzez wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jalop: tylko że mnie w domu często nie ma, nie mam czasu chodzić po tradycyjnych dietetykach itp dlatego najwygodniej jak ktoś online się tym zajmuje
  • Odpowiedz
@Tony47: no są tysiace takich osób, mnóstwo tego jest, wystarczy poszukać, to zajęłoby Ci 15 mnut, ale można też dodać wpis na wykopie i potem przez 30 minut odpisywać na głupie zaczepki Hissisa, oczywiście, że można , ale to nie wydaje mi się mądre po prostu
z fartem
  • Odpowiedz
  • 0
@Hissis: a tych dietetyków zgadza się, jest mnóstwo ale napisać w internecie że jest się dietetykiem może każdy. Dlatego ja wolę kogoś z kogo usług już ktoś korzystał i jest zadowolony stąd moje pytanie
  • Odpowiedz
@Tony47: no to znajdujesz kogoś, kontaktujesz się, pytasz o możliwość przedstawienia dokumentó poświadczających kwalifikacje i tyle, z tego co mi wiadomo to nie ma z tym problemu jeżęli ktoś ma to nie ma powodow dla ktorych miałby Ci tego nie pokazać,
z fartem
  • Odpowiedz
@wykolejony: zajmuje sie obecnie tylko pełnym prowadzeniem treningowym + IIFYM + Zalecenia + Edukacja z dietą. Menu klasycznych nie układam, bo są nieskuteczne z perspektywywy po wielu latach

@Hissis To taka dziwna branża, ze akurat dokumenty są warte tyle ile papier toaletowy, pewnie mam najwięcej szkoleń w polsce i dyplomów i naprawdę 99 % mógłbym zastąpić prowadzącego i podetrzeć sobie tym dupę, po 100+ dyplomiku przestałem kolekcjonować tą makulaturę. Dodatkowo taki
  • Odpowiedz
@Tony47 obczaj sobie centrum Respo respo.pl: masz aplikację gdzie możesz sobie podmieniać posiłki z planu ułożonego przez dieteryka zgodnie z twoimi preferencjami a jak coś Ci nie posmakuje to ci wymienia na coś lepszego
  • Odpowiedz