Wpis z mikrobloga

@sonig: Ja myślę że to nie kwestia komunikatora, a czasów. Kiedyś po prostu dziewczyny miały mniejsze wymagania, a kółko spermiarzy wokół siebie miały tylko szkolne gwiazdy, jakieś top 10 procent dziewczyn. Teraz jakieś 50 procent ma przynajmniej dwóch męskich „przyjaciół” czyt. sługusów bez godności, wiec wyżej się cenią i nie odpiszą byle randomowi z neta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LeVr oczywiście to też jest powód, ale sytuacja o której mówisz zaistniała relatywnie niedawno. Pamiętam 2010 r jak wszyscy już przenieśli się na FB i nie było jak zagadać. A na NK była opcja poglądu kto cię odwiedza. Kiedyś laska ze szkoly mnie tak kilka razy odwiedziła i już miałem punkt zaczepienia żeby zagadać coś w tyłu 'czesto tu bywasz to może warto się poznac' i już szło jak z płatka.
@LeVr: A napisz tak szczerze, ile miałeś wtedy lat i ile lat miały te dziewczyny? ( ͡º ͜ʖ͡º) Taki smarki smark już w 2005 rapował o wymaganiach kobiet a miał wtedy 21 lat.

Inna sprawa, mam wrażenie że niektórzy po prostu mają jakiś pociąg do dziwnych kobiet bo ciągle na takie trafiają.
K-S- - @LeVr: A napisz tak szczerze, ile miałeś wtedy lat i ile lat miały te dziewczy...