Wpis z mikrobloga

#redpill #zwiazki #milosc #astronomia #przegryw #romantyzm tak wiem jestem kobietą więc zaminusuj od razu incelu. Przy okazji codziennego płaczu w poduszkę o czwartej rano i rozważaniu czy na pewno uganiam się za właściwymi ludźmi i że z raz obranej drogi wstyd zawrócić chociaż widzę że nie prowadzi ona w żadne dobre miejsce rzucę wam perły przed prosięta jeszcze raz, choć wydaje się że nieco banalne, opluwam was i normictwo i idę spać dalej. Że słuchawek bez kabla kupionych za 5$ na temu #!$%@? do mnie Celine Dion, Niemen, Gorniak, Big cyc wkręcając w romantyczny nastrój i rozkręcając potrzebna mi fabrykę łez, wczuwam się w rolę która mi na tym ziemskim łez padole dano. Dla mnie jest czyms cholernie glupim i przykrym, ze w dzisiejszych czasach slowo "milosc" stracilo na znaczeniu. Pragniemy piękna w sercu, mimo krzywdy na drodze. Miłość kosztuje, ale warto za nią cierpieć. Ludzie coraz rzadziej uprawiają romantyzm. Marzymy o uczuciach, choć świat stawia opór. Rozchodzi mnie się o to że wielu z was myśli o sobie że jest romantykami ale nimi nie jest. Jesteście kupą psią w błyszczącym papierku. Od dawna nikt nie chciał spojrzeć ze mną tak po ludzku w nocne niebo, a nawet jakby spojrzał to tylko po to by się do mnie dobrac, bo wy nawet w niebo nie patrzycie.Moją ukochaną Kasjopeję łatwo poznać na niebie bo takie W koślawe.Plejady łatwo wypatrzeć, bo taka mała, ale wyróżniająca się formacja.
A Pajacyk, znaczy Perseusz jest pomiędzy.
Północno wschodnie niebo dzisiaj, kto chce nałapać spadających gwiazd dla swoich życzeń, niech patrzy , ale wy tego nie wiecie, bo mówiłam wam że nie jesteście romantykami, nie potraficie pięknie cierpieć Ana niebie znacie się tyle jak świnia na gwiazdach . Nie ma juz w was romantycznosci. Zapomnieliscie jak sie patrzy na gwiazdy, nie piszecie wierszy, nie kupujecie kwiatow. Nawet sciemniac was nie trzeba, bo jestescie tak niedoruchani ze wystarczy jeden usmiech i juz. Zreszta, wy dobrze znacie ten smak porzucenia i słusznie, gracie co najwyżej w drugiej lidze bo na więcej nie zasługujecie.Nic się nie zmieniło. Technologia poszła do przodu, ale ludzie tacy sami. Wasze serduszka w większości nadają się do spuszczenia w kiblu .tak jak wiekszosc samotnych facetow po trzydziestce to banda podstarzalych onanistow-nieudacznikow, tak wiekszosc samotnych kobiet po trzydziestce to banda w najlepszym razie chorych psychicznie kobiet, na ktore zaden wartosciowy facet nie poleci.
I czytac mi to #!$%@? uwaznie. Napisalam, ze wiekszosc, a nie wszyscy, wiec #!$%@? z pretensjami. Ja też podpierałam ściany. chcesz mi dogryźć, ale ja jestem super spokojnA iz dystansem do życia ,do siebie i zawstydzająco absurdalnym homo sapiens wyewoluwaneym a okruchu pędzącym przez kosmos w pustce wszechświata, więc nie dasz rady tego zrobić bo ten cały świat i tak jest nic nie wart
KingaM - #redpill #zwiazki #milosc #astronomia #przegryw #romantyzm tak wiem jestem k...

źródło: nasze marzenia na wysypisku

Pobierz
  • 28
@KingaM: ludzie zawsze byli tacy sami i jedni nabierali się na bajeczki o wyższych koniecznościach, a inni nimi rządzili i wysyłali ich na wojny, żyli z ich pracy i sprzedawali im piosenki romantyczne, dziwne że intp o tym nie wie.
Życie polega na maksymalizacji przyjemności i minimalizacji bólu, a jak taki romantyk się dowie że simpił 10 lat do pani która (dawała bo mogła i chciała) po chwili jak ktoś dobrze
Nie ma juz w was romantycznosci.


@KingaM: nom, została skutecznie zabita jak miałem dwadzieścia-kilka lat ( ͡° ʖ̯ ͡°) żeby jakoś funkcjonować po różnych cieżkich zdarzeniach, człowiek musiał się obedrzeć ze swoich ideałów i już nic nie jest takie samo.