Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wygląda ta słynna terapia?
- Mam iść do swojego luxmedu/medicover do lekarza pierwszego kontaktu i powiedzieć, że niefajnie się czuje i wtedy skieruje do psychologa/psychiatry xD? Czy od razu walić do tych speców?
- Co się robi na takich spotkaniach? bo nie wiem co miałbym mówić i z góry zakładam że nic i nikt mi nie pomoże

#przegryw #wychodzimyzprzegrywu #terapia #blackpill #psychiatra #psychiatria #fobiaspoleczna #psychologia #fobiaspoleczna



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wygląda ta słynna terapia?
- Mam iść do s...

źródło: terapia-uzaleznien

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Terapeutki tłumaczą niepowodzenia niedopasowaniem, więc już tylko to powinno dać do myślenia, a no i jeżeli jej się nie spodobasz z wyglądu to może cie #!$%@?ć z "terapii" od tak tłumacząc to tym -> www.psycholog-pebe.pl/8-mitow-na-temat-psychoterapii -> "Kolejna kwestia to stopień „dopasowania" między terapeutą a pacjentem. Tak jak w zwykłych relacjach, musisz znaleźć osobę, do której po prostu czujesz sympatię. Psychologowie są różni, mniej i bardziej spontaniczni, otwarci, empatyczni, są intro-
  • Odpowiedz
google zawalone informacjami wspierającymi terapeutów, a to strony psychologiczne, a to blogi terapeutów. Gdy znajdujesz fora, poczytasz głosy zwykłych ludzi zauważysz że rzeczywistość nie jest tak kolorowa jak próbują ją przedstawiać terapeuci, dla których gabinet to praca, zarabianie więc nigdy nic złego o terapii nie powiedzą, a będą do niej zachęcać wszystkich, nawet tych którym się układa bo 'każdy ma coś do przepracowania'. https://www.zaburzeni.pl/czy-terapie-ogole-pomagaj-nie-mam-juz-nich-t13719.html
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: walisz od razu ale musisz zrobić risercz bo różne są, nie ma tak łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) na nfz zwykle psychodynamiczna, a tak oprócz tego jest behawioralno-poznwacza czy gestalt, i to tylko z tych najpopularniejszych
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): W luxmedzie byłem raz i na moją gadkę, że mam depresję i lęki taką poradę dostałem "trzeba korzystać z życia!"

Jeszcze zakończyła rozmowę przed czasem.

Szkoda, że było to dawno temu i byłem w rozsypce inaczej to znalazłbym tę babę na necie i obsmarował. Tak jak zrobiłem to z jedną, która wydzwaniała do mnie jak zrezygnowałem z terapii, że mam zapłacić jej za nieodbytą wizytę, bo za późno
  • Odpowiedz