Wpis z mikrobloga

Czy praca w młodym wieku w Żabce, Biedronce, Lidlu, Auchan czy innym podobnym sklepie to #przegryw?

Dla mnie tak, to praca dla starych kobiet, które nie mają żadnego wykształcenia, są za stare na nową ścieżkę kariery i niedostosowane do obecnych standardów.

#pytanie #praca #kiciochpyta #pracbaza #ankieta

Przegryw?

  • Tak 22.4% (166)
  • Nie 77.6% (574)

Oddanych głosów: 740

  • 47
  • Odpowiedz
@30062018: Przecież teraz w Biedronkach czy Lidlach ludzie po studiach siedzą. Co ty pitolisz w ogóle. Taka kasjerka liczy kasę jak kalkulator i jej się nie wolno pomylić przez 12h zmiany.
  • Odpowiedz
Dla mnie tak, to praca dla starych kobiet


@30062018: Mówisz o kasjerkach? Ale wiesz, że towar sam sie nie rozkłada? a niektóre rzeczy typu alkohol, woda, warzywa są ciężkie dla takich starych bab? Widziałem i nadal widze młodych, ale oni byli/są tylko chwilowo żeby dorobić.
  • Odpowiedz
@30062018: jeśli trzymasz się takiej pracy więcej niż kilka lat, w sensie siedzisz tam 3-5 lat, to myślę, że tak.

Myślę, że w 2-3 lata jesteś bez problemu w stanie swoim zaangażowaniem rozwinąć swoje umiejętności tak, aby trafić do bardziej perspektywicznego środowiska. Natomiast jeśli dociera do Ciebie świadomość, że to coś złego, to już jest dobrze. Warto to teraz przełożyć w rozwój po godzinach pracy, tak aby nie utknąć tam na
  • Odpowiedz
Czy praca w młodym wieku w Żabce, Biedronce, Lidlu, Auchan czy innym podobnym sklepie to #przegryw?


Dla mnie tak, to praca dla starych kobiet, które nie mają żadnego wykształcenia, są za stare na nową ścieżkę kariery i niedostosowane do obecnych standardów


@30062018: a co powiesz np. o studentach?
  • Odpowiedz
@30062018: młodość to wyjątkowy dar. Bardzo szybko mija. Marnowanie tego wyjątkowego daru na pracę, która nie daje ci nabywania kwalifikacji pozwalających w przyszłości na sprzedawanie swoich umiejętności, jest wyjątkową stratą. Do 30. musisz umieć coś, z czego będziesz się utrzymywał przez następne lata. Im lepiej będziesz coś umiał tym większa szansa na to, że będziesz z tego żył. Nabycie jako tako dobrych umiejętności cenionych na rynku pracy to proces, który musi
  • Odpowiedz
  • 0
@GeDox Pracowałem na studiach jako barman, kierowca Ubera, robiłem grafiki odpłatnie. Wszystkie prace dużo ciekawsze niż rozkładanie wędlin w koszulce biedronki.
  • Odpowiedz
Pracowałem na studiach jako barman, kierowca Ubera, robiłem grafiki odpłatnie. Wszystkie prace dużo ciekawsze niż rozkładanie wędlin w koszulce biedronki.


@30062018: ale nie wszyscy są Tobą, lol.
  • Odpowiedz