Wpis z mikrobloga

@wolny_kot Ty nie pamiętasz biedy za Tuska, ale PiS wybierają ci, którzy pamiętają. Ich nie obchodzi dokad nas zaprowadzi polityka PiS, wazne że teraz mają lepiej. Trochę popełniłeś błąd zostając na tym samym poziomie zarobków co 10 lat temu, ja teraz zarabiam 3 razy więcej niż wtedy i żyje mi się lepiej. Ale to nie zasługa PiS czy wina PO.
Krytyka pisu jest zz tego że to banda bandytów patusow I nieudaczników którzy dorwali się by krasc i niszczyć kraj.


@wolny_kot: Myślisz, że ludzie PO to jest jakiś "lepszy sort"? Co ich różni od ludzi PiSu? To nawet nie to, że wzięli się z tych samych szkół, wychowali w tych samych warunkach - chodzi o to, że przesiąkli tą samą złodziejską ideologią, która pozwala im twierdzić, że władza uprawnia ich do
Możesz opisać jaki cię spotkał koszmar za rządów pis? Jesteś bezdomny, zabili ci kota czy klepiesz biedę? Pytam zupełnie personalnie co cię takiego spotkało osobiście.

@wolny_kot:
@wolny_kot Może Tobie nie żyje się gorzej, ale wystarczy zdjąć klapki z oczu I rozejrzeć się wokół. Prosty przykład, że ludzie zaczęli podróżować na wczasy (tłumy w kurortach), a za Tuska ich wyjazdy ograniczały się tylko do opieki społecznej lub Caritasu.
Myślisz, że ludzie PO to jest jakiś "lepszy sort"?


@Bartholomew: nic nie myślę. Widać to po tym w jaki sposób zarządzali państwem. Nie obawiali się by to fachowcy zajmowali się czymś i nie było tyle syfu, za które wg pis odpowiada tusk, a tak naprawdę wynika z tego że pisowcy to nieudacznicy.
@wolny_kot: Być może będziesz miał okazję zobaczyć jak w warunkach wzrostu zadłużenia i inflacji, problemów z migracją, nadprodukcji prawa, zwiększania regulacji i kontroli poradzą sobie jacyś inni socjaliści. A raczej - jak poradzimy sobie my. Bo ilu jeszcze tych socjalistów wytrzymamy?
: mam 40 lat. Dobrze pamiętam. Chcę żeby znowu #!$%@?ł, bo to co robi pis, to jest jakiś koszmar. Krytyka Tuska wzięła się z tego że nie był wystarczająco dobry.


@wolny_kot: Ale pieprzysz żałośnie. Gowno pamiętasz, albo caly czas ogladałes i oglądasz TVN
@domsky: Ty #!$%@? głupi jakiś musisz być. Wolę żeby Ci ludzie wzięli te pieniądze, niż tak jak teraz obajtek kupił następna chatę, ty myślisz że z czego on kupuje idioto jak nie z twoich podatków. Ja #!$%@?, ja wiedziałem że pisiory to posrane są, ale ty to już naprawdę pokazujesz że da się być debilem i oddychać.


@alfaalenieomega: Więc wolisz, żeby złodzieje kombinatorzy (czy jak ich nazwałeś "ludzie") śmiejąc ci
@martwyplod jako wyborca KO mogę ich krytykować jeszcze zanim zaczną rządzić, nikt tego nie sprawdza!

Na tym polega mądre głosowanie, że nie jest się lemingiem zapatrzonym w partię, jak pisiory i konfederaci, którzy zostali zmanipulowani.

KO ma wady, ale jest najmniejszym złem.
@martwyplod: Dopóki wybór jest między mniejszym złem a większym, tak będzie się działo. Jakim k..a cudem, nie ma w wolsce partii która dbała by o interesy ludzi pracujących, bez wpieprzania siew ich światopogląd. Za to wszystkie dbają o obiboków, darmozjadów, imigrantów czy dobro innych krajów czy komuny europejskiej. Pis jest zły, pieprzy że pokaże unii, że naprawia Polskę, a to banda idiotów - złodziei, nie zdziwiłbym się jakby sterowana przez mafię.