Wpis z mikrobloga

Teraz na wykopie większość jest przeciwko PiS, ciekawi mnie jak wygra koalicja obywatelska ile czasu będzie musiało minąć żeby wykop zaczął ich #!$%@?ć ?( ͡° ͜ʖ ͡°) #polityka
  • 131
  • Odpowiedz
@martwyplod: Po prostu młodzież nie pamięta co Tusku odpierdzielał ¯\(ツ)/¯


@cebekk: No co ten Tusk takiego odpierdzielał? Proszę podać coś, choć zbliżonego do tego, co robi PiS. Dajmy na to te słynne afery. Jakie to afery były za Tuska? Nie jestem fanem PO wtedy i KO teraz, ale próba jakiegokolwiek zrównywania tych rządów to jest "X D"
  • Odpowiedz
ciekawi mnie jak wygra koalicja obywatelska ile czasu będzie musiało minąć żeby wykop zaczął ich #!$%@?ć ?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@martwyplod: będzie musiało minąć dokładnie zero minut, ponieważ wykopki nienawidzą postępu i liberalizmu. Opcje demokratyczne i liberalne będą bezlitośnie #!$%@? za każdą, najbardziej bzdurną wpadkę (vide Petru, "dyktatura kobiet" JSW, "bul" Komorowski czy dinozaury Kopaczowej).

M.in. w ten sposób PiS doszedł do władzy w 2015, poprzez nakręcenie
  • Odpowiedz
@#!$%@? od lat nawet nie wiem ile wynosi minimalna i dobrze mi z tym. Widzę że tutaj narracja jeśli się z czymś nie zgadzasz to jesteś za PiSem. Nie jestem, nigdy nie byłem, ale czasy PO doskonale pamiętam, bieda i gówno. Na zakłamana mordę Tuska nigdy nie zagłosuje. Niektórzy tutaj są zbyt młodzi by pamiętać co się działo.

@erixon dodajmy do tego umowy śmieciowe, eldorado pracodawców, jeden wielki bajzel
  • Odpowiedz
@martwyplod szczerze powiedziawszy to mam teraz 31 lat a w 2015 miałem 23 jak PiS dochodził do władzy. Dużo rzeczy mnie wtedy mocno #!$%@?ło, ale z perspektywy czasu uważam, że to w dużej mierze była kwestia toksycznego środowiska w jakim byłem i kwestia braku doświadczenia życiowego. Pamiętam tylko, że hejtowałem to, że w Polsce są bardzo wysokie podatki i ciężko się prowadzi firmę, a potem poznałem ludzi z zachodu, którzy mi powiedzieli,
  • Odpowiedz
@wolny_kot: Jeżeli nie pamiętasz biedy za Tuska, to serdecznie Ci współczuję. Jak gospodarka miała się rozwijać, gdy normalna umową o pracę była czymś nienaturalnym. Jaki bank dał Ci kredyt? Teraz walczy o godność kilku kobiet, a miał w czterech literach godność tysiąca matek, które nie miały za co zrobić dziecku kanapki do szkoły, lub ze wstydem robiły zakupy na zeszyt. Wyzywanie ludzi od bydła, bo chcieli w miarę godnie żyć było
  • Odpowiedz
@martwyplod: rządy kogokolwiek* będą lepsze od rządów polskiego chama realizującego swoją zemstę rękami socjopatów z PiS.

*wyłączając konfederację, bo to ta sama mentalność tylko głosujący cham jest trochę młodszy
  • Odpowiedz
@wolny_kot: chyba kpisz, Tuskowi to nawet Olejnik podziękowała i ostatnio też to wyraziła a Ty tęsknisz za czym za zarabianiu na vacie? Za bezrobociem za tym że nie było medium które krytykowało rząd? Pięknie ludzie z po są bardzo brutalni i nieempatyczni jak wał wodny się rozwalił jak w jakimś 3 świecie to Tusk ludziom powiedział że było się ubezpieczyć, już na tego Hołownie głosuj a nie na tego krętacza
  • Odpowiedz
@RedBaron: masz demencję? O konieczności ubezpieczeń mówił Cimoszewicz a nie Tusk.

Karuzele VAtowskie zlikwidował JPK wprowadzony przez PO (dla największych firm, w kolejnych latach dla wszystkich). Przy jego wprowadzaniu PiS głosował przeciw, ignorancie.
  • Odpowiedz