Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #zdrowie #jedzenie
Chciałem sobie kupić czekolade milka by przypomnieć sobie smak dzieciństwa. Alpine milk.
Czytam skład: 57 gram węgli na 100g z czego 55g to cukier xDDD
Podziekowałem
W pobliżu chałupy mam tylko biedronke a tam dosłownie nie ma NIC co by miało dobry skład do przekąszenia.
Wszędzie tona chemi, olejów utwardzanych, syropów fruktozowych czy cukru

Ciatka owsiane? Skład oszukany, najniższej jakości odpady owsiane doprawione mąką pszenną, olejem palmowym zamiast masła i syropem zamiast cukru... XD
SYF taki, że głowa mała...
Nawet #!$%@? herbatników się nie da kupić by miały czysty skład. Nawet markowe firmy robiąto na chemii..

Jakie macie przekąski względnie jak najmniej niezdrowe, oprócz chrupkó kukurydzianych czy wafli ryżowych czy pieczywa chrupkiego czy czekolady 85%.
Low effort bez stania przy garach. Da się coś kupić?
  • 52
  • 0
@wuwuzela1 Policzona szama ma na 100% na swoim kanale przepis na jakies proste słodycze


@Kiedys_Mialem_Fejm:

@wuwuzela1: to sobie zrób ciastka owsiane, przeca to chwilą roboty

Odpowiedz


@Boleslavic:

@Boleslavic @wuwuzela1 jw. Zrób. To nie rocket science. Wrzucasz do michy mieszasz i do piekarnika. Wsio


@Swiezy2006:

Low effort bez stania przy garach. Da się coś kupić?


@wuwuzela1: ehe

@wuwuzela1: to chyba tylko te z lidla ci pozostają, tylko
Chciałem sobie kupić czekolade milka by przypomnieć sobie smak dzieciństwa. Alpine milk.

Czytam skład: 57 gram węgli na 100g z czego 55g to cukier xDDD

Podziekowałem


@wuwuzela1: typowe, marudne zawracanie dupy.
To ty chciałeś po prostu posmakować, przypomnieć sobie smak dzieciństwa, czy się nażreć?
Bo jak dla smaku, to może tam być i 100 g cukru na 100 g czekolady, najważniejsze żeby posmakować, podelektować się małą ilością, powspominać smaki i tyle