Wpis z mikrobloga

Wcześniej normalnie się tu mieszkało, ktoś ukradł mi 30€, jeden pan kradł mi słodycze z lodówki, tak poza tym było dobrze. Ja, dwóch innych polaków, dużo pań z litwy i jacyś niemcy. Niemcy się przenieśli, w ich miejsce przyjechali gruzini. Chwilę po ich przyjeździe wszystkie dziewczyny wyjechały. Teraz w miejsce pań firma wzięła bułgarów - jap... Co tylko wrócą z nocki, drą ryja do 1-2 w nocy. Syf w całej kuchni, nawet korzystając z piekarnika nie potrafią położyć papieru do pieczenia na tą kratę, oni kładą mięso na kratę, to ścieka i tak zostawiają, nie posprzątają tego. Żeby przynajmniej jakieś aluminium pod tę kratę położyli. (). Zostawiają zakupy na stole, zamiast schować je do szafek, a na blat kładą puste butelki po piwie. Mimo wszystko, praca zbyt fajna żebym sam odszedł. Są momenty że bym tam poszedł, jednak mi ich szkoda, czemu mają resztę życia w więzieniu spędzić, za zabójstwo takiego Mireczka nic nieznaczącego. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#emigracja #emigrujzwykopem #niemcy
SaintWykopek - Wcześniej normalnie się tu mieszkało, ktoś ukradł mi 30€,  jeden pan k...
  • 9
@SaintWykopek Nie lepiej znalezc stal prace? Zeitfirmy sie oplacaja jak dostajesz po 70€ diety netto i sam oplacasz zakwaterowanie a potem masz mozliwosci rozliczania tego z finanzamtem. No i jak siedzisz w jednym miejscu, bierzesz cos na dluzej i negocjujesz cene, albo dzialasz w obrebie jednego miasta, masz stale mieszkanie, a meldunek w innym landzie.
Jesli dostajesz czyste brutto to szkoda zachodu. Niby sam zaplacisz za mieszkanie, zarobisz mniej, ale przeciez te