Wpis z mikrobloga

Ojezu, jakie to piękne uczucie :D

Dziewczyna z którą się spotykam od paru miesięcy, a w której prawie od razu się zakochałem, dzisiaj w końcu powiedziała że też mnie kocha <3

Poznać kogoś takiego jak ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można, to sytuacja jaka nie zdarza się często. A gdy do tego okazuje się, że taka osoba odwzajemnia moje uczucia, to mniej więcej jakby wygrać w totka przy rekordowej kumulacji. Nie do opisania.

#rozowepaski #zwiazki #milosc
  • 145
  • Odpowiedz
że też mnie kocha <3


@Virsky: Czyli odwzajemniła a nie powiedziała, że kocha. Kobiety z tym właśnie mają gruby problem, że nigdy nie powiedzą pierwsze a można z tego wyciągnąć też wniosek, że to wymuszona odpowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Virsky: tzw. motyle w brzuchu. Ciesz się tym ile możesz, za jakiś czas przejdzie i możliwe, że już nigdy się nie pojawi. Nie mówię, że przestaniesz ją kochać, ale stan który teraz masz jest dość krótkotrwały.
  • Odpowiedz
  • 0
@Virsky Czym szybciej będziesz świadomy jej wad i minie ci zauroczenie tym lepiej, ona nie jest idealna, zakładając że jej w ogóle na tobie zależy.
  • Odpowiedz
@Virsky: Gratuluję uzyskania statusu najlepszej opcji z aktualnie dostępnych. Teraz pilnuj czy szakale się nie gromadzą, lustruj "przyjacieli" oraz zwracaj uwagę na drobne przesłanki. Przykładowo:
-przyjaciel z dzieciństwa miał załamanie, bardzo mnie prosił o spotkanie, jest po ciężkim rozstaniu, chyba nawet próbie - rozumiesz że nie mogę mu odmówić. Chyba nie masz nic przeciw?
-damskie wieczorki, zwłaszcza zakrapiane na mieście - przyjaciółki kochają rozpierdzielać nieskalane relacje, zwłaszcza jak same są skalane/niezadowolone
  • Odpowiedz