Wpis z mikrobloga

Ojezu, jakie to piękne uczucie :D

Dziewczyna z którą się spotykam od paru miesięcy, a w której prawie od razu się zakochałem, dzisiaj w końcu powiedziała że też mnie kocha <3

Poznać kogoś takiego jak ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można, to sytuacja jaka nie zdarza się często. A gdy do tego okazuje się, że taka osoba odwzajemnia moje uczucia, to mniej więcej jakby wygrać w totka przy rekordowej kumulacji. Nie do opisania.

#rozowepaski #zwiazki #milosc
  • 145
  • Odpowiedz
@Virsky: oj muody muody xd, brzmi trochę jakbyś duży procent swojego szczęścia uzależnił od drugiej osoby (w tym przypadku baby). Nie wróży to nic dobrego. W każdym razie powodzenia.
  • Odpowiedz
unikać jak ognia takich kobiet, wcześniej czy później wyczuje że Ty dla niej wszystko i zrobi z Ciebie szmatę


@gokihar: to uczucie, kiedy budowanie związku znasz tylko z internetowych poradników i blackpill siądzie za mocno.
Skąd bierzecie te pierdoły...
  • Odpowiedz
Dziewczyna z którą się spotykam od paru miesięcy, a w której prawie od razu się zakochałem, dzisiaj w końcu powiedziała że też mnie kocha <3


@Virsky: spoko, za rok dwa okaże się, że ma bordera, jest narcyzem albo jej dysfunkcyjna matka będzie próbowała rządzić waszym życiem xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Krzakol: z narkotykami to prawda, hazard nie wiem skąd wziąłeś. Póki co ciągniemy się nawzajem w górę i wierzę że wyciągniemy się do końca.

@kasiknocheinmal: w przypadku tak zaawansowanych ćpunów jak my działa to trochę inaczej bo w grę wchodzi homeostaza organizmu. W skrócie, emocje, uczucia czy generalnie stany umysłu które odczuwamy pod wpływem narkotyków nie różnią się od tych odczuwanych przez zwykłego człowieka na trzeźwo.

@GodEmperorWasRight j.w, chociaż tu
  • Odpowiedz
Z fartem :) ja znalazłem kogoś jak byłem na samym dnie, w momencie bardzo bardzo złych chwil gdzie reszta się odwróciła.


@krzysztof48: i co, pomogła ci wyjść z doła, zainwestowała w Ciebie, a Ty zostawisz ją teraz dla Chada, nie wstyd Ci?
  • Odpowiedz
według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można


@Virsky:
Poczekaj aż motylki opadną.
Chemia przy zauroczeniu zaślepia oczy i nie dostrzegamy wielu wad.
  • Odpowiedz