Wpis z mikrobloga

Ojezu, jakie to piękne uczucie :D

Dziewczyna z którą się spotykam od paru miesięcy, a w której prawie od razu się zakochałem, dzisiaj w końcu powiedziała że też mnie kocha <3

Poznać kogoś takiego jak ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można, to sytuacja jaka nie zdarza się często. A gdy do tego okazuje się, że taka osoba odwzajemnia moje uczucia, to mniej więcej jakby wygrać w totka przy rekordowej kumulacji. Nie do opisania.

#rozowepaski #zwiazki #milosc
  • 145
  • Odpowiedz
Poznać kogoś takiego jak ona, według mojego gustu czy preferencji tak bliskiego ideału jak tylko można, to sytuacja jaka nie zdarza się często.


@Virsky: no #!$%@? prychłem srogo xDDD
W początkowej fazie zauroczenia zawsze się patrzy przez kolorowe okulary. Po kilku tygodniach, kiedy opadnie kurz i przyjdzie zderzenie z rzeczywistością nagle się okaże, że ona wcale nie jest taka idealna jak się wydawało i trzeba zacząć iść na kompromisy, jeśli chce
  • Odpowiedz
@Virsky: to niesamowite uczucie, Mirek. Czasem mi przykro, gdy zdam sobie sprawę z tego, że nie każdemu było dane w życiu go doświadczyć. Ty należysz do tych szczęściarzy i aż mi się morda cieszy, jak piszę ten komentarz. Trzymaj się!
  • Odpowiedz
@Virsky: Jak chcesz czegoś więcej i na długo, to zobacz jak traktuje rodziców. Ktoś, kto nie szanuje rodziców, nie będzie umiał szanować nikogo. Miłość ostygnie, zauroczenie przeminie i wtedy bez wzajemnego szacunku będzie trudno.
  • Odpowiedz
dzisiaj w końcu powiedziała że też mnie kocha <3


@Virsky: Jeszcze wiele niespodzianek cię w życiu czeka. Niekoniecznie takich jak ta, a ona również prawdopodobnie źle się skończy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz