Wpis z mikrobloga

Dobra to czas i na mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Waga -16,4kg (z 115 na 98,6). Pas -23cm (z 115 na 92). Wyniki siłowe
BP 3x125kg
DL 1x205kg
SQ 5x147,5kg
Ale czas na prawdziwe maxy dopiero przyjdzie.
Jeżeli zmotywuje to choćby jedną osobę do działania to znaczy że warto było.
Oczywiście, nic by z tego nie było gdyby nie @Kasahara
Normalnie to śmieszek poza kontrolo ale w relacji trener - klient jego wiedza, doświadczenie, wsparcie, dystans i humor są nie do zastąpienia. Więcej zdjęć na IG i FB.
#mikrokoksy #silownia
lanacz2 - Dobra to czas i na mnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Waga -16,4kg (z 115 na 98,6). Pas -23cm ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 23
@lanacz2: wydaje się dość krótki czas na taką przemianę, wcześniej coś ćwiczyłeś? z jakiego pułapu mniej więcej startowałeś, jak po 2 latach ciskasz na ławie 3x 125?
Jeżeli zmotywuje to choćby jedną osobę do działania to znaczy że warto było.


@lanacz2: motywacja jest krótka to jedna a drugie znaleźć trenera z wolnym miejscem i mieć na niego kasę, oraz dietę. Ja robiąc za minimalną nie mogę sobie pozwolić na takie rzeczy.
@lanacz2: Gratki, właśnie z takiego pułapu startuję, boczki minimalnie większe, nawet te mase bokserki mam ;-) Jeszcze raz gratki bo wielu by tak chciało.

@przegro_pisarz To wydrukuj sobie jego zdjęcie i mów dziennie, że chcesz tak wyglądać i do tego celu idź, wmawiaj sobie nawet największa głupotę, że jak zrobisz kratę na brzuchu biceps urośnie o 5 cm to spełni się twoje marzenie.
Co do trenera na youtube masz masę trenerów,
@dawid4444: nie umiem porównywać z filmikami po nagraniu. Dziennie kilo indyka, nabiał, żeby limit dzienny 250g białka się ich dorzuc do tego jeszcze rachunki karnet i jak dasz radę w minimalnej to podziwiam. Jeszcze dla mnie jest męczące by tak na siłę żreć bo nie będę wyglądał jak inni