Wpis z mikrobloga

Mam taką frustrację co nie mogę jej wyładować był basen, spacer, latanie na mopie po całej chacie, jazda autem, autobusem, czytanie, spanie, kąpiel we wrzątku, gotowanie, żarcie, palenie tytoniu, słuchanie muzyki może coś jeszcze zapomniałam napisać

Ale ogółem na chwilę zapomnę a później z dupy mi się przypomina w randomowe sytuacji i mnie nosi

Co mogę jeszcze zrobić? Zanim zacznę rozbijać butelki

#depresja #gownowpis #pregryw #psychiatria #psychologia #agresja #nienawisc #frustracja #zaburzeniaosobowosci #zaburzenialekowe #fobiaspoleczna ##!$%@?
  • 15
  • Odpowiedz
@gocha_34: Nie istnieje złoty środek na ludzkie szczęście.Psychotropy antydepresanty nie zastąpią miłości drugiego człowieka.Miłość i szczęście nie przyjdą same do człowieka który już za życia sam się przekreślił.
  • Odpowiedz
@gocha_34: Strzelam i diagnozuje niską samoocenę.Jeżeli wprowadzasz zmiany w swoim życiu,to jak we wszystkim innym,zaczynasz od stworzenia planu.Bierzesz zeszyt i wpisujesz Krok pierwszy:Wpisz wszystkie rzeczy,które twoim zdaniem,wpływają na to,że masz o sobie niską samoocenę. Każdą z tych rzeczy Wpisz osobno i ponumeruj. Krok drugi realizacja. Zaczynasz krok po kroku pojedynczo każdy z tych negatywnych punktów zamieniać na pozytywne. Na przykład punkt 4 ,,nadwaga,,.bierzesz się za realizację punktu czwartego.Koniec z brakiem ruchu
  • Odpowiedz