Wpis z mikrobloga

rzygać się chce

A jeszcze bardziej chce się rzygać, że pomimo tego, iż istnieje szansa, aby ugasić ten pożar w burdelu, głosując przeciwko pisowi w październiku, to zasrane śmieszki wolą się bawić w jakieś konfederackie eksperymenty, co skończy się trzecią kadencją kaczystów.

Tfu na was jak i na Glapę - za ten cynizm i niedojrzałość. W końcu najważniejsze, żeby lewaków dupa bolała.

#nieruchomosci #bekazpisu #gielda #polityka
  • 115
rozumiem te glosowania w sprawie podwyzszania spcjali.


@MonkeyDBeer: no nie rozumiesz najwyraźniej i mowa o całości głosowań w tym referendum czy immunitety.

+ sam sobie zaprzeczasz skoro konfa jest "anty socjal" XD to jak podbiera głosy pisowi. Ot zbiera dla nich inny elektorat obiecując coś innegi
no Ty wybierasz glosowania, ktore pasuja do Twojej narracji, ja do mojej. Dla Ciebie wazne bedzie glosowanie w sprawie aborcji, a dla mnie za waloryzacja 500+ na 800+. I mozemy tak sie sprzeczac co i tak nie ma sensu.


@MonkeyDBeer: Ale mi nie chodzi o to co jest dla kogo ważne tylko sens takiego głosowania.

Głosowanie 800+ => pomysł przyśpieszenia tego wyszedł od KO, pis dzięki temu nie mia teraz na
@Ayessare: jakby nie bylo konfy to uwierz, ze znaczna wiekszosc nie zaglosowalaby za pis xD predzej za nowoczesna, moze trzecia droga. Jezeli chcesz odebrac komus mandat tylko dlatego, ze powiedzial o polkach ze daja w szyje to tez xD moze na Ciebie takie gierki emocjonalne dziala, no na mnie nie. No ale wiadomo dla statystyk specjalnie glosowali przeciw pisowi xD Tak jak mowilem, dyskusja nie ma sensu, nie przekonasz mnie do