Wpis z mikrobloga

rzygać się chce

A jeszcze bardziej chce się rzygać, że pomimo tego, iż istnieje szansa, aby ugasić ten pożar w burdelu, głosując przeciwko pisowi w październiku, to zasrane śmieszki wolą się bawić w jakieś konfederackie eksperymenty, co skończy się trzecią kadencją kaczystów.

Tfu na was jak i na Glapę - za ten cynizm i niedojrzałość. W końcu najważniejsze, żeby lewaków dupa bolała.

#nieruchomosci #bekazpisu #gielda #polityka
  • 115
jakby nie bylo konfy to uwierz, ze znaczna wiekszosc nie zaglosowalaby za pis


@MonkeyDBeer: Już pokazaliście na co was stać w 2 turze prezydenckich. Mógłbyś się przymknąć już? XD

predzej za nowoczesna


@MonkeyDBeer: XD no jakoś patrząc po nagonce na KO i Petru osobno, raczej wątpię XD

poniewaz przez 4 lata moim zdaniem wypadli dobrze w sejmie


@MonkeyDBeer: jak można wypaść dobrze wstrzymując się w większości głosowań. Dla mnie
Na drugiej turze nie bylem


@MonkeyDBeer: no czyli przyczyniłeś się do lepszego wyniku Dudy ( ͡° ͜ʖ ͡°) dobrze ze to nie parlamentarne gdzie miałoby to większy wpływ.

bo nienawisc do konfy wylewa mi sie z ekrany telefonu


@MonkeyDBeer: jeśli wypisanie faktów uważasz za hejt to znaczy że podświadomie gdzieś tam jednak widzisz że to zły wybór ale nie przetwarzasz tych informacji poprawnie
„Już pokazaliście na co was stać w 2 turze prezydenckich. Mógłbyś się przymknąć już? XD ” jo zero hejtu. Szkoda czasu na marnego trolla. Moze zamiast walczyc z konfa tak zaciekle, moglbys zachecac do glosowania na partie, ktorej jestes sympatykiem.


@MonkeyDBeer:
To był hejt w Twoją stronę akurat bo zakłamujesz rzeczywistość. :)

Mi tam obojętnie kto na co głosuje o ile to nie PiS (co na szczęscie ma mało sympatyków na
@opewnieJerzy ta kondederacja która głosuje tak, żeby zrobić dobrze PiSowi + ich metoda na gospodarkę to izolacja kraju?
Pan Mentzen pięknie mówił o ich programie...a nie sorry, w trakcie debaty został absolutnie zjedzony xD