Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.
#dziendobry
Ryneczek - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przy...

źródło: eee

Pobierz
  • 337
@Ryneczek: a dam plusa. Dla mnie tatuaże u kogoś to ciemne plamy. Świeżo zrobiony wygląda dobrze. Po czasie się rozmywa i traci urok.

Osobiście nie widzę sensu w tatuowaniu się.
Jedynie w środowisku więziennym było to dla mnie w miarę sensowne. Wyróżniało tych ludzi i ich tatuaże miały jakieś tam znaczenie.

A teraz to zwykła moda, a trend, wiadomo, kiedyś się zmieni a babole zostaną.
@Ryneczek: Laserowe usunięcie tatuażu o wymiarach 5x5 cm – od ok. 250–700 zł za jedną sesję; usunięcie mniejszego tatuażu w niektórych gabinetach kosztuje w granicach 50–500 zł. Laserowe usunięcie dużego tatuażu – taki zabieg może kosztować nawet 1–7 tys. zł
A potem na stare lata kombinowanie jak to zakryć, bo tatuaż wygląda na starej skórze tak ze nie wiadomo co to. Przed ślubem też panny młode starają się często zakryć tatuaże.
@Ryneczek: Osobiście nie mam tatuaży, nie planuje robić ale nigdy nie mówi nigdy. Nie zmienia to faktu że jednak jakoś tam potrafię docenić fajny tatuaż i zainteresować się tym co ktoś ma wytatuowane, powiedzieć mu że fajnie wygląda itd. Jednak mam wrażenie że większość ludzi odbiera moje pytania w stylu 'co ten tatuaż przedstawia?' albo 'z czym wiąże się decyzja o takim tatuażu' jako atak. Spróbujcie sami to pewnie będziecie mieli
  • 17
A potem na stare lata kombinowanie jak to zakryć


@MistrzKowalski: dodajmy do tego bliznę po zabiegu, bo nie uwierzę, że można bez jakiegokolwiek śladu usunąć tatuaż z połowy ręki albo pleców

Nie zmienia to faktu że jednak jakoś tam potrafię docenić fajny tatuaż i zainteresować się tym co ktoś ma wytatuowane,

To już lepiej mazać po wiaduktach i na nich uzewnętrzniać swoją duszę artystyczną, niż na ludzkiej skórze