Wpis z mikrobloga

Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przyszłości takowego zrobić. Zobaczymy, czy jest nas chociaż z tuzin. Odnoszę wrażenie, że każdy jest pomazany; od kasjerki w Netto do listonosza czy kuriera, to jest jakaś plaga. Do pomazanych rąk czy karków coraz częściej dochodzą łydki i uda a nawet twarz. Co innego poddać się trendowi mody albo sobie zmienić kolor włosów - to wszystko cofniesz w jeden dzień. Żeby usunąć tatuaż, to już inna para kaloszy i odnoszę wrażenie, że wielu ludzi sobie z tego nie zdaje sprawy.
#dziendobry
Ryneczek - Plusują osoby, które nie mają żadnego tatuażu ani nie planują sobie w przy...

źródło: eee

Pobierz
  • 337
@fred_z_zambrowa: ja to raczej zauważam wzrost dziewczyn, które mają kota albo kilka kotów a są bez związku i dziecka. I oczywiście skaczą koło tego kota 24/7 wydając na niego więcej niż normalny człowiek na jedzenie
@Ryneczek: Tylko pokazujesz tym wpisem jak bardzo cie boli że ktoś robi coś ze swoim własnym ciałem, co to za różnica czy są to kolczyki, tatuaże czy wyróżniający tę osobę styl ubioru, każdy z nas to indywidualna jednostka i ma prawo wyrażać siebie na swój własny sposób. Nie dziwi mnie moda na tatuaże, dziwi mnie że są nadal ludzie którzy wciskają nos w nie swoje sprawy