Wpis z mikrobloga

Te 14 innych gier to może już nie takie hity jak te wymienione, choćby Buzzing Cars, czy legendarne KickOff 2002, ale z pewnością były to również gry.
@Lefty: w tamtych czasach nigdy nie trzymałem oryginalnej płyty z grą xD po osiedlu latały piraty każdy sobie zgrywał na kompa albo dawał płytkę i mu kolega nagrywał
@101101101: ale Piłkarskie Mistrzostwa Świata 2002 to Ty szanuj Kolego. Pamiętam jak wkurzony po pokazaniu mi żółtej kartki przez sędziego, podczas cutscenki z sedzią naklikałem byle co na klawiaturze, a mój zawodnik #!$%@?ł gonga sędziemu xD Robiłem potem tak wielokrotnie, aż dziw że nie widziałem potem w jakiś nostalgicznych filmikach żadnej wzmianki o takiej możliwości.
@Lefty @101101101 @Mtsen
Pamiętam jak kiedyś miałem z cybermychy demo Dave mirra frystyle bmx i była tam jedna plansza jeden zawodnik i jeden rower. Grałem naprawdę do pozygu, nic nie było w stanie mnie oderwac.
Jak pół roku później dostałem pełna wersję gry to byłem tak szczęśliwy że tam jest tyle opcji że masakra.
Aghh ale mnie wzięło na wspomnienia
@inZagi Ja też to pamiętam i mogę potwierdzic. Było chyba jeszcze tak, że Arsenal miał beżowe stroje bez licencji, a ManUtd ikoniczne czerwone z Vodafone.