Wpis z mikrobloga

Jak tam klaskanie uszami bo tiry się nie wyprzedzają? Zadowoleni? Bo teraz zamiast każdy tir jechać swoją prędkością to zbijają się w długie sznury. I teraz jedzie konwój bez szczelin prawym pasem więc życzę powodzenia wjeżdżać wam z wolnego pasa rozbiegowego swoimi fabiami 1.0. Powolny węzeł 40km/h + rozbiegówka 250 metrów - życzę szczęścia najpierw wbijać pod tira a potem przeskakiwać na lewy gdzie wszyscy cisną 140 ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypominam, że 90% autostrad to tylko dwa pasy

U mnie pod maską siedzi 3.0 więc zawsze rozpędzę się aby wbić między tiry ale już wiem, że często na końcu rozbiegówki będzie stać jakiś pierdzik, który nie dał rady wcisnąć się między ciężarówki

#polskiedrogi #motoryzacja #bekaztransa #prawojazdy
SzubiDubiDu - Jak tam klaskanie uszami bo tiry się nie wyprzedzają? Zadowoleni? Bo te...

źródło: wykopki glupie i nie mysla do przodu - nowe nie znalem

Pobierz
  • 276
@sayo300: chyba z wyobrażeń masz takie informacje, bo wszystkimi bmw jakimi jechałem powyżej 2.5, to każde rozpędzało się nawet szybciej niż producent wykazał. W jednym e36 z 2.5 170km, które ma deklarowane 8.0 sec do 100km/h to nawet rozpędził się w 6.9 sec do 100km/h.
@SzubiDubiDu: Jak nie umiesz jeździć to nie pchasz się na autostrady. Ostatnio zrobiłem 400 km na A4 i jakoś nie zauważyłem problemu z tirami czy włączaniem się do ruchu a jechaliśmy we 3 osoby + bagaże corsą D z silnikiem 1.4 XD
@SzubiDubiDu: masz racje, ze problem TIR zostal splycony do "wyprzedza 5min, #!$%@? #!$%@?".

Mozna bylo to zrobic lepiej, zamiast zakazu wyprzedzania to nakaz redukcji predkosci dla wyprzedzanej ciezarowki.

A jeszcze lepiej, choc wiadomo drozej i ttudniej do wprowadzenia - dac ciezarowka opcje "boosta" ktora podnosi limit predkosci (kaganiec) o +10km/h ale system pozwala na odblokowanie tego jedynie na 3min w kazdej godzinie - aby wlaczanie tego przy normalnej jezdzie nie bylo
@Czartu: nie no ziomuś twoja bunia to taka dopieszczona że ona lambo obskoczy tylko ci się nie chcę albo kapcie nie sklejają dobrze (za duża moc). Szkoda tylko że spod świateł te wszystkie fabie 1.0 momentalnie znikają ci na horyzoncie.
pokaż która to taka szybka jest, bo przed chwilą inny użytkownik fabii 1.0 napisał, że sprint do 100km/h zajmuje mu 17 sekund


@Czartu: 1.0 MPI 75KM przyspiesza do setki w 14,7s (słabsza w 15,7s) czyli do 90 pewnie około 11-12 sekund. Nie rozpędzasz się ze startu zatrzymanego, tylko z prędkości 40 - 60. Czyli dogonienie TIRa w najgorszym przypadku zajmie takiemu kierowcy Fabii jakieś 6 - 8 sekund. Nie musisz się