Wpis z mikrobloga

Jak tam klaskanie uszami bo tiry się nie wyprzedzają? Zadowoleni? Bo teraz zamiast każdy tir jechać swoją prędkością to zbijają się w długie sznury. I teraz jedzie konwój bez szczelin prawym pasem więc życzę powodzenia wjeżdżać wam z wolnego pasa rozbiegowego swoimi fabiami 1.0. Powolny węzeł 40km/h + rozbiegówka 250 metrów - życzę szczęścia najpierw wbijać pod tira a potem przeskakiwać na lewy gdzie wszyscy cisną 140 ( ͡° ͜ʖ ͡°) przypominam, że 90% autostrad to tylko dwa pasy

U mnie pod maską siedzi 3.0 więc zawsze rozpędzę się aby wbić między tiry ale już wiem, że często na końcu rozbiegówki będzie stać jakiś pierdzik, który nie dał rady wcisnąć się między ciężarówki

#polskiedrogi #motoryzacja #bekaztransa #prawojazdy
SzubiDubiDu - Jak tam klaskanie uszami bo tiry się nie wyprzedzają? Zadowoleni? Bo te...

źródło: wykopki glupie i nie mysla do przodu - nowe nie znalem

Pobierz
  • 276
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: musiałes się pochwalić 3.0 w kałdi XD

No ja wolę sznur tirow, niż się zastanawiać przy każdym tirze jadącym na dupie innego tirowca, czy akurat mi nie wjedzie pod maskę.

Ciekawi mnie jak będzie faktycznie wyglądać elastyczność jazdy na lewym pasie. Wcześniej tir na lewym = wszyscy hamują, robi się harmonijka i jedno wielkie gówno powstaje.

Nie mniej, jak wymyślą jakiś sposób na wyprzedzanie się i nie utrudnianie innym życia,
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu Mam auto które rozpędza się do ~160, a powyżej 140 już zaczyna się męczyć. Ale mi będą na autostradzie #!$%@?ć długimi na zderzaku gdy jadąc 140 będę wyprzedzał kilometrowe kolumny tirów niemogących się wyprzedzać i jadących takim wężykiem że nie będzie miejsca żeby wbić się na prawy pas i przepuścić szybkiego i wściekłego kierowcę służbowej skody
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Widać, że trochę się chciałeś pochwalić tym 3.0, ale płacz tych wszystkich normików z bieda wozideł to zdecydowanie przebił! Jakieś porównania, że ich 1.0 turbo czy inne pierdzidło z silnikiem od kosiarki jest lepsze, powodują u mnie śmiech.

Sami by z pewnością chcieli mieć to samo i próbują na siłę leczyć swoje kompleksy, bo zamiast odnieść się do wpisu to tylko 3.0 i zamaskowany płacz.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu sama prawda ale wykopki się już zesrały bo jeszcze nie wiedzą do czego to będzie prowadzic w dłuższej perspektywie. Jeszcze trochę i za jakiś czas na tagach będzie można usłyszeć wycie ze ktos się wlecze lewym a tu nie ma go jak wyprzedzić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ooo widzę, że łykopków zabolało, że ktoś ma lepsze auto od nich i od razu muszą kogoś zrównać z ziemią, takie typowe Polackie zachowanie.


@Quardoz: lepsze auto xD

Juz widzę jak op chwali się chodzeniem na dziwkki, ktoś to skrytykował, a ty go bronisz mówiąc, że p0laczki mające szczęśliwa rodzine zazdroszczą mu ruchanie dziwekk xDD

W ogóle, jak ktoś ma mu zazdrościć auta, którego nie znamy, a w ogóle jak można
  • Odpowiedz
@F1A2Z3A4: @SzubiDubiDu

O ile nie popieram tego slodkiego bolu dupy wykopkow ze ktos ma szybsze auto i ciesze sie jak ktos jest zadowolony...

O tyle jesli okreslasz szybkosc auta pojemnoscia silnika to zwykle znaczy to ze to jest starsze auto, z czasow gdzie wiecej=lepiej. Dzis podawanie pojemnosci jako wyznacznik predkosci nie ma zadnego sensu, ze wzgledu na roznorodnosc technologii w sektorze.

Przykladowo, ja mam silnik 1.6 w aucie. Generuje 230 KM,
  • Odpowiedz
  • 0
@larvaexotech: człowiek kultury to mu odpiszę:

Tak samochód z turbo szybciej się rozpędza. Czasami jeżdżę nówką 1.5 turbo
160 benzyna i jak się rozkręci turbinę wyższymi obrotami to momentalnie dochodzi do fajnych prędkości, tylko że
- wciąż sporo nowych aut jest bez turbo i mają śmieszne moce ponizej 100 koni
- trzeba zignorować zalecenia komputera, który każe zmieniać biegi przy 2,500 rpm
- no i w ogóle trzeba wiedzieć, że turbo
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Dla mnie ten zakaz od początku brzmiał idiotycznie. I nie jestem kierowcą tira.
Przecież jedzie jakaś łamaga i tworzy się zator i X kierowców ma czas w plecy. To nie jest jazda bo bułki tylko przez setki jak nie tysiące kilometrów więc czas ma znaczenie.

a niebezpieczne sytuacje gdzie tir się #!$%@?ł i musiałem ostro hamować to bardzo rzadko mi się zdarzyły. Stąd wnioskuję, że może to być bardziej jakiś
  • Odpowiedz
@Lardor: 160 km/h to prędkość maksymalna tego auta tuż pod samym czerwonym polem, więc latając z takimi prędkościami na co dzień mógłbym skrócić znacznie żywotność tego silnika. No ale tak nie robię i jeżdżę 115-120, w chwilowych porywach do 125.
  • Odpowiedz
wjeżdżać wam z wolnego pasa rozbiegowego swoimi fabiami 1.0.


@SzubiDubiDu: może być gorzej. Jak masz kaganiec założony w służbowym na 110.. jazda trasami szybkiego ruchu jest dużo bardziej niebezpieczna niż jak sobie lecisz 140-150 gdzie masz też zapas mocy że możesz podskoczyć wyprzedzić.

Już mi się zdarzały sytuacje gdzie ktoś musiał czekać aż wyprzedzę właśnie taką kolumnę tirów.
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Jezusie maria przecież to kosiarka a nie silnik. Płacić tyle kasy za coś co ma 1.0? XD typowu silnik globo homo władować, do żałosnej jednostki turbo by szybko zabić ten silnik bo elkologia tak mówi. Ja tam mam 2.0 bez turbo a turbo by się do takiej jednostki już nadało.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Rewelacja, nic mnie tak nie #!$%@?ło jak minutowe wyprzedzanie przez te #!$%@? na dwupasmówkach, ciągła konieczność hamowania bo zaoszczędzi 9 minut w ciągu dnia.
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: ogolnie rozne auta maja rozna charakterystyke. Np duzo ludzi uwaza ze diesle sa szybsze, bo reaguja zwawo na gaz. Ale tak naprawde pod katem mocy sa gowniane i kazda benzyna bedzie lepsza..

Ale benzyny z turbo sa takie bardzo zerojedynkowe. Wczesniej mialem Civic X 1.5 turbo (182km), i tam to juz bardzo mocno bylo widac. Albo jechalem na 2000 rpm i mialem jakies 40 koni, albo na 5000+ RPM gdzie
  • Odpowiedz