Wpis z mikrobloga

W najnowszym updacie zostanie dodany MB SL co bardzo mnie cieszy, bo brakuje mercedesów z tych lat.

Z marek brakuje mi:
- Lancia
- Alfa Romeo (dwa powyższe pewnie się nie zmienia)
- Tesla

Z konkretnych (oczywiście usportowionych) modeli brakuje mi między innymi poniższych pojazdów.
Starsze:
- Fiat 126p (myślę, że byłby lubiany równie jak inne mikro bolidy)
- Fiat Cinquecento/Seicento
- Opel Astra GSI (zwłaszcza F)

Nowsze:
- Toyota GR Yaris
- Jaguar F-Pace SVR
- BMW 340i/M3 Touring
- BMW XM
- BMW X7
- Volvo Polestar

Na nowsze pewnie jest spora szansa. Na starsze oraz cale marki szanse są pewnie małe.

Jakie jest Wasze ulubione auto w grze i na jakie auto czekacie najbardziej?

#forzahorizon5
  • 8
@Horvath: oficjalnie problemy licencyjne. Nie pamiętam jak to było przy okazji FH4, ale zarówno Lancia, jak i Alfa Romeo pojawiły się w grze. Obecnie jest ponad 1.5 roku po premierze FH5 i nie widać, aby te marki miały się pojawić.

@Monsanto93 @Tadek-Zborowski mnie, jak i pewnie wielu graczy trzymają cotygodniowe listy festiwalowe i chęć zebrania wszystkich samochodów. Autorzy gry dobrze trafili z dodawaniem nowych samochodów, które faktycznie ciężko jest później zdobyć.
@Kolarzino: Niby tak, ale co mi z tych samochodów jak mam i tak ich 500 a jeździ się max kilkoma. W zasadzie tylko kilkadziesiat aut nadaje sie do jazdy reszta to zwykle rysoraki, ktore tak samo jezdza i dzialaja. Od premiery moze kilka playllist zrobilem od poczatku do konca, bo to po prostu nuda. Gra jest swietna ogolnie pod wzgledem garficznym. swiata, ale na 20 min dzienie. Mam jeszcze kiere i