Wpis z mikrobloga

Wybierz swojego bohatera:

Adrian Zandberg – lat 44. Doktor nauk humanistycznych, ukończył historię. Pracował jako wykładowca.

Władysław Kosiniak Kamysz – lat 42. Doktor nauk medycznych, ukończył medycynę. Krótko pracował jako lekarz, praktycznie od początku XXI wieku zajmuje się głównie polityką.

Donald Tusk – lat 66. Historyk. Całe życie polityk.

Jarosław Kaczyński – lat w #!$%@?. Doktor nauk prawnych. Całe życie polityk.

Szymon Hołownia – lat 47. Studiów nie ukończył. Pracował jako dziennikarz i prezenter telewizyjny.

Sławomir Mentzen – lat 37. Doktor nauk ekonomicznych. Skończył ekonomię (mgr) oraz Fizykę (lic). Posiada tytuł doradcy podatkowego (jeden z najtrudniejszych egz. państwowych). Prowadzi kancelarię prawno-podatkową (ponad 100 osób zatrudnionych), ma swój pub i browar.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazpo #bekazlewicy #konfederacja #wybory #lewica #prawica
  • 123
@ShinpuTokubetsu myślę że jednak bycie premierem dużego kraju i liderem partii rządzącej przez 2 kadencje, królem Europy i potężnym harataczem w gałę to jednak lepsze kwalifikacje niż posiadanie pubu i bycie księgowym.
@Elaviart: widzę że lemingi nadal uważają że tam chodziło o zegarek. :) Ech, polecam poczytać i wyłączyć sieczkę z TVN. Ale mimo wszystko szacun, ze pomimo tylu kompromitacji i chęci wywiezienia go na taczkach, że aż musiał uciekać na synekurę do Brukseli, nadal część Polaków widzi w tym małym człowieku zbawcę. Szczegolnie mnie śmieszy jak to robią wyborcy lewicy których zaprowadzi pod próg po tym jak zmusił ich do hołdu lennego
@ShinpuTokubetsu: wiek i wykształcenie ma dość drugorzędne znaczenie w byciu premierem - oczywiście nie może to być zawodówka czy coś takiego. Liczy się ogólne ogarnięcie różnych zagadnień. Historyk lat 35 - nic ci to nie mówi, bo jeśli prześledziłbyś karierę takiego jednego rocznika studiów to okaże sie, że każdy robi co innego - od wieloletniego bezrobotnego do kogoś znającego 4 języki i zarządzającego dużym przedsiębiorstwem.
Już któryś raz słyszę od wyborców konfederacji: człowieku, ale on ma DOKTORAT, rozumiesz, człowieku? DOKTORAT. To tak na serio ludziom imponuje?


@coundel_bury: Sam powiedział, że robi ten doktorat tylko po to, żeby ładnie wyglądało "dr" przed nazwiskiem, bo wtedy ludzie będą chętniej do jego kancelarii przychodzić..
jeden z najtrudniejszych egz. państwowych

ponad 100 osób zatrudnionych


@ShinpuTokubetsu: Czemu np przy Tusku nie dodales ze przeprowadzil 38 milionowy kraj sucha stopa przez kryzys finansowy z 2008? To chyba wiekszy wyczyn niz mala firma ze stoma proacownikami jakich sa tysiace w Polsce?

Dobrze ze nie jestes stronniczy xd
@empee: widzę że odklejka nieźle weszła. Mnie to cały czas dziwi jak 8 lat temu na wykopie wszyscy chcieli wywalać tego dziana na emeryturę że.az.musial uciekać na załatwiona synekurę a teraz młodzież co nie pamięta tych czasów widzi w nim męża opatrznościowego xdd
co Tusk zrobił xdddd


@ShinpuTokubetsu: Ehh czytanie ze zrozumieniem nie jest latwe, rozumiem...

a teraz młodzież co nie pamięta tych czasów widzi w nim męża opatrznościowego xdd


Typie mam tu konto duzo dluzej od ciebie, troche smiech zeby nazywac mnie mlodzieza.

No to co zarzucasz Donaldowi? Co takiego zlego zrobil?
pomimo tylu kompromitacji i chęci wywiezienia go na taczkach, że aż musiał uciekać na synekurę do Brukseli, nadal część Polaków widzi w tym małym człowieku zbawcę.


@ShinpuTokubetsu: Po siedmiu latach PiSu te głupkowate hasełka ich podnóżków nie są już nawet śmieszne.
Żadnego "zbawcę", nie rób z polityki religii. Skutecznego i sprawdzonego polityka.

BTW. Motłoch już ma to do siebie, że chce chciałby wywozić taczkami. Sęk w tym, że Donalda chciał wywozić
@ShinpuTokubetsu: no popatrz, doktor ekonomii, doradca podatkowy - a mówi "ZLIKWIDUJĘ ZUS, NIE DLA ŻYDÓW, NIE DLA LESBIJEK".

BWT: Czemu nie wymieniłeś licznych profesorów i bogatych przedsiębiorców z innych partii?