Wpis z mikrobloga

Wybierz swojego bohatera:

Adrian Zandberg – lat 44. Doktor nauk humanistycznych, ukończył historię. Pracował jako wykładowca.

Władysław Kosiniak Kamysz – lat 42. Doktor nauk medycznych, ukończył medycynę. Krótko pracował jako lekarz, praktycznie od początku XXI wieku zajmuje się głównie polityką.

Donald Tusk – lat 66. Historyk. Całe życie polityk.

Jarosław Kaczyński – lat w #!$%@?. Doktor nauk prawnych. Całe życie polityk.

Szymon Hołownia – lat 47. Studiów nie ukończył. Pracował jako dziennikarz i prezenter telewizyjny.

Sławomir Mentzen – lat 37. Doktor nauk ekonomicznych. Skończył ekonomię (mgr) oraz Fizykę (lic). Posiada tytuł doradcy podatkowego (jeden z najtrudniejszych egz. państwowych). Prowadzi kancelarię prawno-podatkową (ponad 100 osób zatrudnionych), ma swój pub i browar.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazpo #bekazlewicy #konfederacja #wybory #lewica #prawica
  • 123
  • Odpowiedz
@K_O_R_N_I_K: Donek kłamię na kazdym kroku. Najbardziej załgana morda polskiej polityki, który dla swoich partykularnych interesów zrobi wszystko. Do dzisiaj mam przed oczyma jak zrobił skok służb na redakcje wprost, która była w posiadaniu niewygodnych dla niego informacji. Czasami mówi się, że Polak mądry po szkodzie, ale widzę, że nadal są osoby, które wierza w dobre intencje tego rasowego polityka jakim jest tusk
  • Odpowiedz
@Jariii: Chciałbym byc nieudacznikiem mającym firme zatrudniającą ponad 100 osób, pub, browar i tytuł doktora nauk ekonomicznych. xd To w sumie ciekaw jestem jakim ty musisz być koksem, że o Mentzenie mowisz nieudacznik. ;D
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: No przecież z tych to Mentzen najsłabiej wypada z wykształceniem, ze swoim gównodoktoratem na uczelni w Toruniu, gdzie jego stary jest profesorem, bez żadnych niemal publikacji, cytowań, niczego xD

serio tak lepiej nie mówcie, bo wtedy od razu widać, żeś na studiach nigdy nie był, skoro ci taki poziom imponuje. On może co najwyżej był ponadprzeciętnym studentem, to nie jest żadna elita ekonomiczna, co z resztą obnażył najlepiej Petru.
  • Odpowiedz
Najbardziej załgana morda polskiej polityki, który dla swoich partykularnych interesów zrobi wszystko. Do dzisiaj mam przed oczyma jak zrobił skok służb na redakcje wprost, która była w posiadaniu niewygodnych dla niego informacji.


@ShinpuTokubetsu: Piszesz o tych podsłuchach, co je Falenta potem ruskim sprzedał? Wiesz, że to była akcja prokuratury i ABW, a w 2014 prokuratorem generalnym był Szeremet z nadania Lecha Kaczyńskiego?

Jak to zwykle u was kuce, coś usłyszeliście w
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: A czemu nie zestawisz go z jego rozmówcą?
Czyżbyś się obawiał, że "prowadzenie kancelarii podatkowej" dość blado wypada przy "główny ekonomista trzech banków komercyjnych, ekonomista ds Polski i Węgier przy banku światowym" ?

Patrząc na doświadczenie zawodowe, to przy Petru Mentzen jest absolutnie nikim
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: No i popatrz, taki wykształcony i doświadczony. A na pytania co do programu i planów własnej partii odpowiada: nie wiem, nie pamiętam, nie ja pisałem projekt ustawy, albo zaprzecza wcześniejszym, niby własnym wpisom na tłiterze i nazywa je żartem.
Uważasz, że to poważny kandydat? Nie będę zaskoczony jeśli odpowiesz, że tak.
Tylko tym potwierdzisz, że wyborcy konfy są głupsi od wyborców pisu.

We wpisie zapomniałeś o tagu #bekazkonfederacji
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu: Gościu: Tusk był przewodniczącym najważniejszej instytcji w Europie XD. Serio chcesz z nim porównywać doradcę podatkowego? XD Zresztą mocno miernego patrząc na jego ustawy o PIT ;]
  • Odpowiedz
@Jariii: @kurczok @kptDoopa @churagan No też racja z płatnymi trollami się nie wygra. :D Tusk będzie musiał robić fikoła jak do siedemdziesiątki będzie w opozycji siedział. Ciekawe czy potem da sobie spokój czy nadal będzie nasz męczył swoim ryjcem. ;d Albo o, jak Lewica stoczy walkę z progiem wyborczym. xdd Ha tfu na wasze ryje
  • Odpowiedz