Wpis z mikrobloga

Wybierz swojego bohatera:

Adrian Zandberg – lat 44. Doktor nauk humanistycznych, ukończył historię. Pracował jako wykładowca.

Władysław Kosiniak Kamysz – lat 42. Doktor nauk medycznych, ukończył medycynę. Krótko pracował jako lekarz, praktycznie od początku XXI wieku zajmuje się głównie polityką.

Donald Tusk – lat 66. Historyk. Całe życie polityk.

Jarosław Kaczyński – lat w #!$%@?. Doktor nauk prawnych. Całe życie polityk.

Szymon Hołownia – lat 47. Studiów nie ukończył. Pracował jako dziennikarz i prezenter telewizyjny.

Sławomir Mentzen – lat 37. Doktor nauk ekonomicznych. Skończył ekonomię (mgr) oraz Fizykę (lic). Posiada tytuł doradcy podatkowego (jeden z najtrudniejszych egz. państwowych). Prowadzi kancelarię prawno-podatkową (ponad 100 osób zatrudnionych), ma swój pub i browar.

#polityka #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazpo #bekazlewicy #konfederacja #wybory #lewica #prawica
  • 123
@ShinpuTokubetsu:

jestem level 30 i byłem za donka. Każdy kto ma swoją firmę i nie jest na socjalu jak pewnie ty powie ci że za donka to był dramat i >ubóstwo. Dorośniesz trochę popracujesz, poznasz życia to i trochę zmądrzejesz.

Skomentuje to tak xD #!$%@? odstaw narkotyki bo masz wypaczony obraz rzeczywistości

@K_O_R_N_I_K: Niestety, za Donka wiele dzieciaków musiało robić bo rodzicom nie starczało do pierwszego. Sam byłem tego przykładem. Za PiSu jednak taka praca dla mlodych nabrala duzo wiecej sensu. Zleceniowki do 26 roku zycia bez pit, bez zusu dla studentów. Mlodzi w koncu mieli dobre pieniadze, nie to co za tego Donka gdzie mogles urabiac sie po lokcie jako dzieciak i gowno z tego bylo.

Także naprawdę, rzeczywistosc jest jaka jest.
@K_O_R_N_I_K: Ja wiem, że gdzies tam może masz skrzywiony obraz przez kłamstwa TVN. Ale poczytaj trochę, posłuchaj gdzies tam bardziej oczytanych kolegow nawet z wykopu i nabierzesz wiedzy, ktora sprawi ze juz nigdy wiecej nie zaglosujesz na to cholerstwo z PO i na ich lidera Donka. Zobaczysz mordo