Wpis z mikrobloga

#przegryw mocno u mnie wlatuje ostatnio; szukam chłopa i każdy kto pisze to ameba; oczy jak pięć złotych jak się zapytam o jakieś książki. Niby człowiek wie że czytelnictwo w Polsce leży, ale jakoś w moim otoczeniu nie ma tego problemu. Potem się dziwicie, że trzeba za granicę jechać szukać oczytanych francuzów/brytyjczyków. Robicie to na własne życzenie i tyle.

#zwiazki #ksiazki #logikaniebieskichpaskow
  • 134
  • Odpowiedz
szukać oczytanych francuzów/brytyjczyków


@Dziewczyna_Tyraxora: Oczytanych Brytyjczyków to Ty widziałaś chyba w programach na BBC xd. Zapewne w Twojej wyobraźni po wyjeździe do Angli zostałabyś drugą Meghan Markle, ale niestety tamtejsza rzeczywistość jest trochę inna. Z kolei ludzi z tzw "wyższy sfer" mało będzie obchodzić imigrantka ze wschodniej Europy, a jeśli już to prędzej taka z instagramową dupą, a nie nosem w książkach.
rtone - >szukać oczytanych francuzów/brytyjczyków

@Dziewczyna_Tyraxora: Oczytanych B...

źródło: e4ky9b

Pobierz
  • Odpowiedz
@zobaczymy_co_powie_esperal: Jestem arogancka ale nie jestem ignorantką. Widzisz i znowu ludzie powołują się na pracoholików którzy nic poza pracą nie widzą. Zam dziewczyny które nic poza fizyką i grami nie widzą. Absolutnie nie umiem się z takimi ludźmi komunikować. I to nawet nie tak że nie próbowałam, bo aż za bardzo się starałam. Nie rozumiem zamknięcia się na świat.
  • Odpowiedz
@Dziewczyna_Tyraxora: o nie książkara, tez kiedyś czytałem sporo książek teraz już nie czytam wcale. Właściwie to czytam tylko do pracy o programowaniu. Ale widać że książki w ogóle cię nie rozwinęły tylko chyba nawet ograniczyły więc może lepiej by było dla ciebie jakbyś je odłożyła na półkę.
  • Odpowiedz
@Dziewczyna_Tyraxora:

w moim otoczeniu nie ma tego problemu


no to poszukaj sobie chłopa z twojego otoczenia xd Bawi strasznie to twoje zadufanie w sobie. Jestem kimś, bo czytam ksiązki, czaisz? Czytam! Czytam!
Jednak spokojnie. Trochę podrośniesz, to zrozumiesz, że wywyższanie się z powodu czytania, powtarzam - CZYTANIA, jest zwyczajnie śmieszne.
  • Odpowiedz
Sugerujesz że interesujesz się motoryzacją, muzyka i historią, ale o nich nie czytasz? No to sobie możesz równie dobrze filmiki na Jutube puszczać, co brzmi jak pusta fasada zainteresowania.


@Dziewczyna_Tyraxora: o #!$%@? ale inba XD załóżmy że na przykład chce zainteresować się elektrotechniką i rozpoznać teorię obwodów liniowych i nieliniowych prądu stałego oraz sinusoidalnego na początek. Jasne mógłbym chwycić pozycję Macieja Krakowskiego Elektrotechnika teoretyczna, tom 1, ale czy to jest wydajny
  • Odpowiedz
nie xD jeżeli twoja wiedza utknęła gdzieś na pierwszym roku studiów to w internecie znajdziesz wszystko. Coś bardziej zaawansowanego to już książki i podręczniki. mówię tu historia, polityka, socjologia, filozofia ...


@Dziewczyna_Tyraxora: bez obrazy, ale nie lepiej być oczytanym w wielu dziedzinach niż rozwijać się tylko w kilku lub jednej? A do poziomu podstawowego i średnio-zaawansowanego internety często wystarczają... I teraz zastanawiam się czy faktycznie szukasz oczytanego gościa który nie jest
  • Odpowiedz