Wpis z mikrobloga

  • 0
Deva

@blargotron: *DeviantArt panie kolego :) . Jeżeli chodzi o ładne rysunki to jest moja pierwsza strona "go to". Jest też Derpiboru, ale bardzo bardzo rzadko stamtąd wstawiałem. Ze względu na TĘ mniej przyzwoitą cześć contentu.
Które png. masz na myśli? To co wrzuciłem specjalnie było z rozszerzeniem jpg. Czyżby ten ujowy portal używał swojej czarnej magii do podmiany rozszerzeń?

@karoryfer Bardzo dobra podpowiedź z tymi podpisami. Byłem przekonany że wyłączyłem
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Deviantart znam, skrótu nie. Jednak nie przeglądam jej, raczej przeglądam booru jak derpibooru (albo odmiany na tym samym soft jak ponybooru czasami) czy e621, a z takich storn źródłowych, gdzie publikują zazwyczaj artyści, to jedynie furaffinity i kiedyś inkbunny. Nawet nie wiem, ale chyba na deviantart jest trudno znaleźć określone rzeczy, głównie się to nadaje dla wybranych artystów.

Jest też Derpiboru, ale bardzo bardzo rzadko stamtąd wstawiałem. Ze względu na
  • Odpowiedz
  • 0
@blargotron: Podpowiedziałeś mi kilka stron o których nie miałem pojęcia :)
Przyzwyczaiłem się do Devia. Co do Derpiboru też znajduję tam ciekawe rzeczy tylko często się one nie nadają do stawienia tu. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@blargotron: Pamiętam tą aferę, jak lewa strona fandomu przy okazji inby z George'm Floyd'em się obsrała o Arianne. Ostatecznie ban poszedł na agitkę w obie strony, co oczywiście lewych totalnie zbulwersowało, bo jak to ich też blokować. Teraz to nie wiem szczerze, aż sprawdzę.
  • Odpowiedz