Wpis z mikrobloga

@brednyk sie śmiejesz ale tacy są najgorsi ;) i już nie chodzi o to czy kontuaru czy lewak ale to, ze facet często powie wszystko żeby zaciupciać ;) i nie przeszkadza mu to być obrzydliwym kłamca i hipokryta XD

Ja kiedyś miałem znajomego który być zagorzałym prawicowcem a niechcący wyszło na jaw ze bardziej mu do lewactwa i zboczeńców nic do ułożonego i grzecznego chłopaka.
Nie mi oceniać ale mógł nie udawać
@brednyk:
Kiedyś nawet napisałem krótka pastę o pracownicy działu HR i nawet pasuje.
Typowa Aneta - kierowniczka działu HR.
Jest jedną z "samowystarczalnych" kobiet po 30, które długotrwałą więź z facetem zastępują kotem czy psem. Anetka Tobie kanapek do pracy nie zrobi - no bo nie jest przecież kurą domową, ale za Reksiem będzie biegać, żeby mu dupkę wytrzeć po porannym sraniu.

Oczywiście w głowie śmietnik - feminizm, patryjarchat, syndrom ofiary
@Chehu ogólnie to miałem i mam wywalone ;) przecież tez nigdzie nie oceniałem jego zboczeń i niech sobie robić co chce ;)
Zwróciłem tylko uwagę na jego hipokryzje i życie w kłamstwie :) i to tylko w kontekście tego, ze typ z tego wymyślonego artykułu tez udawał kogoś kim nie był.
Ani to nie były rady dla niego ani nie #!$%@? się nikomu w życie ani tez nie oceniam niczyich preferencji :))
@PfefferWerfer No właśnie niby jak zwierzeta ale przynajmniej w teorii powinnismy bardziej używać intelektu co nie?
Wyszło, ze jemu bliżej do orangutana ale to wcale go nie usprawiedliwiaa ani nie stawia w lepszym świetle.
no przecież laska ma rację. Od początku mówi o swoich poglądach otwarcie, a chłop coś ściemnia i ukrywa siebie, żeby sobie poruchać. T


@Elijahu: Ta laska nie istnieje, to kolejny "anonimowy list do redakcji" w którym redaktorka wylewa swoje frustracje, że mało zarabia . Nikt normalny nie pisze, że programowanie to pisanie szlaczków na komputerze i uprzywilejowanie przez patriarchat.