Wpis z mikrobloga

jprdl poszedłem se na trening rowerkiem bo ciepło, jade jade fajnie, jade dalej i takie wyboje, błoto po zimie to wiadomo kolarz się czasem spierdzi od tych turbulencji, ale ja od razu wiedziałem że jest coś nie tak. Niby ma się te pieluche z decathlona to jakiś komfort jest, ale ewidentnie czułem, nie ukrywajmy tego faktu, żem osrał majty.
No ale dobra, jadę potem, kumpel na kole, nic nie mówi myślę se ok, widocznie normalna sprawa w tym półświatku. W końcu wpadam na chate ide do kibla a tu zonk, czysto, kod brązowy odwołany - stałem się natomiast świadkiem zbrodni na ludzkości.
No jak projektując zasrane majty w 2k23 można wpaść na pomysł, że najlepszym miejscem na ukrycie szwu będzie #!$%@? twój rów?? Ktoś to testował? Doszedł do wniosku "mm nowatorskie, idealne wykorzystanie wolnej przestrzeni między pośladami"?
Zwracajcie większą uwage rowerowe wariaty na osprzęt jaki zakupujecie na kolejny sezon. Każdy detal jest ważny.

#mirkokoksy #rower #szosa #trening i może #2jednostkowe0integracyjnych
pytunk - jprdl poszedłem se na trening rowerkiem bo ciepło, jade jade fajnie, jade da...

źródło: cotton world jpg

Pobierz
  • 4