Wpis z mikrobloga

Cześć,

Jedną z pierwszych, odwiedzonych przez nas na Malediwach wysp lokalnych było Thulusdoo. Położone na atolu Kaafu, blisko stolicy w Male. Miejsce ma sporo zalet, a jedną z nich jest tani prom publiczny za 1,5 dolara. Thulsudoo to dobry spot nurkowy, popularne miejsce wśród surferów oraz lokalna wyspa z pięknymi plażami. Jest tu też jedyna na Malediwach fabryka Coca Coli robionej z odsalanej wody. Jeśli komuś brakuje alko, obok wyspy jest pływający bar, gdzie znajdzie wszystko co trzeba.

Przygotowałem praktyczny wpis o tej wyspie. Zapraszam do znaleziska i jego wykopek.

Polecam również obserwację hasztagu #szalonewalizki jeśli chcecie być na bieżąco z moimi znaleziskami.

#podroze #podrozujzwykopem #azja #malediwy #turystyka
SzaloneWalizki - Cześć, 

Jedną z pierwszych, odwiedzonych przez nas na Malediwach wy...

źródło: DJI_0127

Pobierz
  • 13
jednym z pierwszych miejsc podczas mojej dzisiejszej podróży bedzie wc w januszexie gdzie zmierzam bo mnie niemilosiernie cisnie, a za zarobione kokosy byc moze wybiore sie do matki autobusem na świeta
niedawno na was trafiłem i dobrze się ogląda. Podoba mi się jak ludzie nie muszą się całkowicie sprzedać żeby się bujać po świecie tylko poza tym coś robią i widać radość z podróży. Sam jeździłem dwa razy trzy tygodnie po krajach tropikalnych i po dłuższej podróży nie docenia się fajnych miejsc ...