Wpis z mikrobloga

@Drzewo_choinkowe: Lewy jest na sprężynach gazowych - większa swoboda ustawienia, mniejsza stabilność i troche się namęczysz zanim ustawisz idealnie obok siebie dwa monitory jeśli tego potrzebujesz. W każdej chwili będziesz mógł go sobie przemieścić.
Prawy będzie stabilniejszy i łatwiej ustawisz monitory ramka do ramki, ale będziesz miał dużo mniejszą swobodę ogólnego ustawienia ekranów i każda zmiana to będzie zabawa.
@Drzewo_choinkowe: Dużo masz miejsca za biurkiem, czy stoi tuż przy ścianie? Zwłaszcza ten po lewej może wymagać dużo miejsca z tyłu, żeby ustawić dwa ekrany obok siebie.
Miałem taki, ale wymieniłem na dwa pojedyncze (właściwie to nadal go mam i mogę się go pozbyć, jeśli jesteś chętny).
Miałem ten po lewej ale wymieniałem na ten po prawej. Ten po lewej wymaga dużo miejsca między biurkiem a ścianą. Z tym po prawej biurko może stać przy samej ścianie.
@Drzewo_choinkowe: kup 2 pojedyncze - masz 100% pewności, że nawet po zmianie monitorów na większe dalej będą się mieścić.
I pamiętaj, że w tym po prawej nie możesz ustawić monitorów na różnych wysokościach - ważne, jak chcesz jeden monitor obrócić o 90 stopni na przykład
@Drzewo_choinkowe: mam ten po lewej od kilku lat, do monitorów 32" i 27" i jest jeszcze sporo miejsca na większe, ogólnie polecam. Tylko rozkmiń, czy dźwignie oba jakbyś chciał mocno zaszaleć, bo tam jest jakiś limit, a monitory też swoje ważą