Wpis z mikrobloga

Kilka razy w ostatnim czasie na tablicy FB pojawily mi się zdjęcia z sesji ciążowej znajomych oraz ich żon i ugh, powiem wam, że o ile sens robienia takich zdjęć dla siebie czy najbliższej rodziny na pamiątkę jeszcze jestem w stanie zrozumieć, to wrzucanie ich publicznie na FB już tak nieco mniej. Jakoś estetyka takich zdjęć jest dla mnie odrzucają. Foty półnagiej baby z bebzunem ciążowym obejmowanej przez faceta stojącego w samych spodniach, który wygląda jakby #!$%@?ł z planu teledysku "Sandu Ciorba - Dalibomba" wydają się być raczej mega kiczowe i w życiu bym czegoś takiego nie udostępniał publicznie.
#ciaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
RobieZdrowaZupke - Kilka razy w ostatnim czasie na tablicy FB pojawily mi się zdjęcia...

źródło: maternity-pregnancy-photoshoot-London

Pobierz
  • 84
@RobieZdrowaZupke: Kobiety które wrzucają takie foty robią to bo to ich jedynie osiągnięcie i chcą zostać poklepane po plecach, dostać akceptacji zewnętrznej. Widzac takie foty od razu wiem że te dziecko i ciąża nie jest dla nich ale dla innych, dla spełnienia misji w której nie chcą uczestniczyć ale presja społeczna ich do tego zmusza więc #!$%@? się w ten trend.

To samo dotyczy wszystkich tych co wrzucają dziennie po 10