Wpis z mikrobloga

Używając leg drive'u podczas wyciskania powininno się pchać nogami z całej siły? U mnie w tym przypadku zaczynam się przesuwać do tyłu i nie jestem pewny czy wynika to z dużo silniejszego dołu ciała i powinienem np zakładać gumy na ławkę czy używać magnezji (ławy na siłce są spoko) czy raczej pchać nogami tylko tyle, żeby się trochę ustabilizować, zamiast jakby zależało od tego moje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
  • 6
@Pstrong: Wydaje mi się (ale nie jestem specjalistą), że im mocniej pchasz nogami, tym jesteś w stanie więcej wycisnąć. Sztanga nie idzie prosto w górę, tylko zawszę trochę "Na głowę", więc siła idzie z nóg.
@Pstrong
Ja mam na ławce gumy bo bez gum to sobie jeżdżę ze sztanga ze czasem głową jest za ławka XD jak się ładnie ułożysz to naprawdę leg drive robi robotę
@Pstrong: 1. doprowadzasz się do erekcji
2. kładziesz się na ławeczce a twój kolega siada ci na biodrach
3. zaczynasz wyciskać używając leg drive
4. jak mu wydoisz prostatę to znaczy że dobrze robisz leg drive
@Pstrong: leg drive imo z nazwy jest źle wytłumaczony, bardziej chodzi o to że to napięcie całego ciała daje Ci większą siłę, wiadomo nogi muszą być stabilnie wbite w ziemię ale bardziej się skupiaj jeszcze żeby brzuch był napięty i przede wszystkim aktywacja pośladka da Ci siłę przy wyciskaniu