Wpis z mikrobloga

Po tych cenach "z ostatnich 30 dni" widać jak bardzo te sklepy kroją klientów.

Ja i tak od zawsze patrzę na wykresy cen nawet do roku wstecz np na skąpcu albo ceneo.
@ruum: @fanmarcinamillera: Wjechał kapitał i europejskie firmy deweloperskie, w efekcie czego w 5 lat ceny skoczyły x3. Jak szedłem do pierwszej pracy w 2004 to na takim Tarchominie m2 nowego mieszkania kosztował 3 tys. zł, w 2008/09 te same, pięcioletnie mieszkania schodziły po 8-9 tys. zł za m2. W pierwszej pracy, w wakacje po maturze zarabiałem 2100 zł na rękę. Gdzie dziś absolwent liceum zarobi na 2/3 m2 w miesiąc?
No, czyli jest dokładnie to co napisałem. Żyjemy teraz w Europie i nasz kraj jest atrakcyjniejszy dla inwestorów i ludzi, którzy chcą tutaj zamieszkać


@fanmarcinamillera: No, super. Ty pewnie z tych, co w korpo zarabiają minimalną, ale przy świętach z rumieńcami opowiadają w jakim pięknym biurowcu pracują i jakie samochody ma prezes xD ładnie mozgi sprane, jeszcze 10 lat i dla Polaka normalnym będzie że kredyt hipoteczny spłacają 3 pokolenia, no
Ty pewnie z tych, co w korpo zarabiają minimalną, ale przy świętach z rumieńcami opowiadają w jakim pięknym biurowcu pracują i jakie samochody ma prezes xD


@Arsenazo: Jak poznać kto nigdy nie pracował w korpo. Część pierwsza - Robolus maximus
@roleyth: nie z ostatnich 30 dni, a z 30 dni przed ostatnią zmianą ceny


@kamieniarz: A dokładniej: przed ogłoszeniem obniżki, a tym bardziej, tak jak właśnie zauważasz, nie (tylko) z ostatnich 30 dni, a jak błędnie trąbią w mediach wszelakich.
Podobnie sama obniżka procentowa powinna się odnosić do ceny omnibus: -x% od najniższej ceny z okresu 30 dni sprzed promocji,.

Elegancko wychodzą wszystkie wałki z euroertefałów ( ͡°
Pobierz Athantor - > @roleyth: nie z ostatnich 30 dni, a z 30 dni przed ostatnią zmianą ceny
...
źródło: comment_1672598976yTYupLKBW7izcFq4nK6y5x.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Athantor: obniżka nic nie ma do ceny z 30 dni. Obniżka nadal może być ceną z dupy lub ceną katalogową, ale jej występowanie jest właśnie uwarunkowane koniecznością podania najniższej ceny z 30 dni przed ostatnią zmianą ceny
Jak poznać kto nigdy nie pracował w korpo. Część pierwsza - Robolus maximus


@niochland: Jak poznać chłopaczka śliniącego się na myśl o przyszłej pracy w korpo? Myśli że jak korpo ładuje biurowce, flotę samochodów i reklamę, to on tam też zarobi krocie xD Jak legendarne sprzątaczki w banku xD