Wpis z mikrobloga

Czemu jest obłudą to, że wspiera LGBT w Polsce, a nie wspiera w Katarze? Serio? XDD

Rozumiem, że nie jest obłudą, bo w Katarze grał dla kasy i nie jechał wspierać? Czy jak tam to sobie tłumaczysz?

Myslisz, że kasa zdejmuje obłudę czy co?


@text: a jest obludą? Dalej nie uzasadniles tylko w to wierszysz.

Obłuda by byla gdyby pojechali wyrazac sprzeczne poglady dla kasy. Oni tam nie pojechali glosić sprzecznych
  • Odpowiedz
obłuda, bo nie walczą z nietolerancją w jakimś islamskim podkraju dla którego nie ma nadziei tylko w podobno "prozachodniej" polsce. Ale masz ból dupska bo założyli kolorowe opaski, oszołomie.


@PozdroPocwicz: Dokręć fikołka to Ci sędziowe ekstra 60gr zapłacą.
  • Odpowiedz
Bo głupio się przyznać, że PiS wyprał Ci banie i jesteś przekonany o tym, że LGBT to zło wcielone i dewiacja i przecież nie przyznasz że jesteś homofobem

@GrammarNazi:
Napisz otwarcie jak konkretny facet, czy dyskutujesz ze mną, czy po prostu żebrzesz o kilka plusów za pisanie głupot o mnie? Bo jeżeli do mnie, to po cholerę udajesz, że jestem przeciwny takiemu wspieraniu czy jestem pisiorem? Po cholerę? Myślisz, że jak
  • Odpowiedz
Na serio można wznieśc się na obiektywizm, a nie tylko jak te barany beczeć pro i anty czemuś.


@text:

To akurat jest pierwsza głupia rzecz, którą napisałeś w tej nitce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość osób ma swoje sympatie, przekonania i poglądy. Ludzie bronią "swoich" i "swojego" za wszelką cenę. Sam traktuję inaczej pewne kwestie, choć staram się tego nie robić.

Plemienność jest i będzie. Weź pod
  • Odpowiedz
"popowych gwiazdorów" za obłudników i hipokrytów. Chyba, że wskażesz mi miejsce, gdzie się to wyklucza.


@inozytol: śmieszne to w ogóle o tym dyskutować, to tak jakby analizować słowa kandydatki na miss, której zamarzył się pokój na świecie.
  • Odpowiedz
śmieszne to w ogóle o tym dyskutować, to tak jakby analizować słowa kandydatki na miss, której zamarzył się pokój na świecie.


@ajuto00:

No i dlatego współczuję OPowi. Stwierdził fakt, a wychodki robią z niego wielbiciela pisu albo konfederosji. Choć z historii jego wpisów wynika coś innego.
  • Odpowiedz
To akurat jest pierwsza głupia rzecz, którą napisałeś w tej nitce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość osób ma swoje sympatie, przekonania i poglądy

@inozytol:
Tyle, że ja akurat pisałem tutaj konkretnie o sobie a nie krytykowałem innych, mając na myśli to, że jak mam jakiś pogląd na jakąs sprawę, to nie znaczy że mam w pakiecie zestaw typowych przekonań na inne sprawy jak inni.
Innymi słowy, jak
  • Odpowiedz
pisowską retorykę


@PozdroPocwicz: pisowska retoryka, a na 90% tej same retoryki używałeś ~rok temu i darłeś mordę na wykopie, że decathlon czy inne obi się nie chciało wynieść z Kacapii xDDDDDDDD ale wiadomo, dolary od homofobów i damskich bokserów z krajów arabskich nie śmierdzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jedziesz do panstwa w ktorym panuje rygorystyczny rezim ktory jawnie moze sprawic bys zszedl z tego swiata nie wazne jak popularny jestes, jesli bedziesz propagowac symbole z ktorymi kraj sie nie zgadza.


@eskejper:

Wystarczy tam nie jechać, skoro ma się takie a nie inne poglądy. Tak daleko masz do łba, że nie rozumiesz tego?

A jeżeli chodzi tylko o pieniądze, a nie o poglądy, to OP słusznie mówi o nich "obłudnicy".
  • Odpowiedz
Zupelnie inna kultura z ktora ciezko jest walczyc

@eskejper:
Ale wiesz, że NIE musisz grac tam koncertu, w kraju gdzie za zachowania homo możesz zginąc, a o jakimkolwiek szacunku możesz zapomnieć. Jak taaaaaak bardzo zależy ci na wspieraniu LGBT to po prostu tam NIE jedziesz, bo symbolicznie, ale wspierasz to. Tym bardziej, że przy okazji tej imprezy były głosy, by to bojkotowac i wybierac stornę, którą się wspiera.
Dlaczego BOISZ się
  • Odpowiedz
#!$%@?, ludzie myślą, że potworzyli 3 rodzajów ludzi i każdy ma tylko pakiet przekonań zgodny z tym podziałem.


@text:

Mam wrażenie, że jest to powszechny podział.

Jeżeli tak nie postępujesz, to narażasz się na większą nienawiść niż ta, która panuje pomiędzy "lewakiem" a "prawakiem" czy między "pisowcem" a "platformersem". Gdy nie postępujesz/popierasz zgodnie z "linią poglądową", to jesteś dodatkowo zdrajcą, a nie tylko przeciwnikiem ideologicznym.
  • Odpowiedz
@inozytol: Ale zdajesz sobie ze sama ich obecnosc w takich miejscach tez duzo zmienia? Propaguja swoja muzyke, ktora nalezy do kultury zachodu ktora ludzie moze beda chcieli blizej poznac? "Zarazają" nią mlode pokolenie wychowywane w kulturze prawdziwego rezimu ktore z tego rezimu kiedys moze wyrosnac, chcac upodobnic sie do tego jak zyje sie na zachodzie. Ich dzialalnosc (muzykow) moze jest podyktowana korzysciami finansowymi, to oczywiste, ale jednoczesnie ma ona dlugofalowy wplyw
  • Odpowiedz